INSPIRACJE DO BUDOWY DOMKÓW LETNISKOWYCH

Prąd na działce - wszystko co musisz wiedzieć.

Niezależnie od tego, czy masz działkę budowlaną, na której chcesz postawić budynek mieszkalny, czy też działkę rekreacyjną, na której planujesz postawienie domku letniskowego, w każdym wypadku niezbędne okaże się doprowadzenie prądu do działki. Choć na czas budowy można poradzić sobie tymczasowymi sposobami, takimi jak agregaty prądotwórcze czy doprowadzenie prądu z sąsiedniej działki, na dłuższą metę podłączenie prądu do działki okaże się konieczne. Z tego artykułu dowiesz się, jak załatwić wszystkie formalności i ile się czeka na podłączenie prądu do działki!

Drewniany garaż - skuteczny sposób na ochronę twojego auta przed gradem i mrozem.

Choć nowoczesne samochody wyposażone są w szereg zabezpieczeń i rozwiązań ochronnych, czynniki atmosferyczne takie jak długotrwały mróz, opady gradu czy skutki porywistego wiatru wciąż mogą wyrządzić im krzywdę - krzywdę, która będzie kosztowna dla właściciela pojazdu. Dlatego już przy zakupie samochodu warto zastanowić się, jak zabezpieczyć auto przed gradem, mrozem czy wiatrem i innymi czynnikami, które mogłyby mieć negatywny wpływ na stan techniczny pojazdu.

Jak często korzystać z sauny?

Korzyści regularnego korzystania z sauny jest więcej, niż niektórzy potrafią wymienić. Oprócz zbawiennego oddziaływania na oczyszczanie organizmu z toksyn, wzmacniania odporności i wydolności, zarówno sauna sucha, jak i parowa zapewnia także niezwykły rodzaj relaksu i odprężenia. Czy zatem z sauny można korzystać codziennie? A jeśli nie, to ile razy w tygodniu iść na saunę? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule!

Ile stopni powinno być w saunie?

Przebywanie w saunie to nie tylko wyjątkowa forma relaksu, ale także czynność zbawienna dla zdrowia. Sauny suche i parowe cieszą się zatem ogromną popularnością na całym świecie już od wieków. Coraz więcej osób decyduje się także na niewielką saunę we własnym domu czy domku letniskowym. Ile stopni w saunie jest optymalną temperaturą? Jak należy korzystać z sauny, aby odnieść jak najwięcej korzyści? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej!

Budowa wiaty bez pozwolenia - wszystko co musisz wiedzieć.

Wiata to bardzo przydatna na każdym podwórku konstrukcja - może stanowić zadaszenie dla pojazdu, miejsce do magazynowania drewna opałowego lub innych przedmiotów, a nawet stać się pięknym tarasem czy altaną. Czy możliwe jest wybudowanie takiej wiaty bez pozwolenia na budowę i wizyty w urzędzie? A jeśli tak, to jakie wymagania należy spełnić? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w poniższym wpisie!

Produkty 1 do 5 z 56

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 12