INSPIRACJE DO BUDOWY DOMKÓW LETNISKOWYCH

Domek letniskowy - ile trwa budowa?

Drewniane domy mają wiele zalet. Ten typ budownictwa daje możliwość wprowadzenia rozmaitych modyfikacji do projektu, a prace budowlane są proste i pozwalają uniknąć zniszczenia terenu działki podczas stawiania domu.

Domek letniskowy vs domek całoroczny - czym się różnią?

Wielu ludzi marzy o posiadaniu domu. Nie ma w tym nic dziwnego. Co może dać większy komfort i poczucie bezpieczeństwa, niż własne cztery kąty? Kiedy posiadamy działkę i wiemy już, że chcemy postawić na niej dom drewniany, zwykle pojawia się pytanie: wybrać dom letniskowy czy całoroczny? Czym różnią się te dwa typy budynków? Czy w domku letniskowym można komfortowo przebywać także w chłodniejszych miesiącach? Czy może lepiej jednak postawić całoroczny domek letniskowy – i co to właściwie znaczy?

Domek letniskowy do 35m2 - jak go urządzić?

Kiedy stajemy się posiadaczami działki i chcemy na niej postawić domek letniskowy, otwiera się przed nami pole do popisu w kontekście urządzenia naszej rekreacyjnej przestrzeni. Jak urządzić domek letniskowy 35m2?

Domek letniskowy - jak wybrać kominek?

Zapewne dla wielu osób pierwsze skojarzenie, po usłyszeniu hasła, jakim jest kominek, związane będzie ze wspaniałą, klimatyczną konstrukcją murowaną. Sprawa ta ma się zgoła inaczej, gdy zamierzamy ogrzać nim domek letniskowy — wmurowane propozycje ceglane bądź kamienne generować będą zdecydowanie zbyt mocne ciepło, które prędzej czy później wywołała spory dyskomfort lokatorów. Rozwiązaniem szczególnie rekomendowanym, doskonałym dla domków letniskowych, jest kominek typu koza; ten znany od dziesiątek lat model znacznie ewoluował na przestrzeni lat, stając się niezwykle wydajnym, a także atrakcyjnym wizualnie rozwiązaniem.

Domek letniskowy nad jeziorem - wszystko co musisz wiedzieć.

Własny domek letniskowy nad jeziorem jest wizją niezwykle przyjemną dla tych, którzy uwielbiają zarówno krótsze, jak i nieco dłuższe wypady na łono natury. Choć koszty zakupu tego typu budynku początkowo mogą wydawać się spore (w zależności od wymiarów domku i liczby mieszczących się w nim pomieszczeń, ich ceny wahają się od około 20 000 do 160 000 tysięcy złotych), możesz mieć pewność, że będzie on bardzo korzystną oraz przyszłościową decyzją

Produkty 11 do 15 z 31

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 7