Domki całoroczne do 35m2

9 produkt(ów)

 • Drewniany domek letniskowy Karolina II 61 + 19 m2

  280 350,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Weekend 25 + 8 m2

  236 200,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Alicja 62 + 18 m2

  249 250,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Alicja II 62 + 35 m2

  269 750,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Alicja III 62 + 21 m2

  272 250,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Dawid 63 +15 m2

  281 750,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Dominik 61 m2

  265 400,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Jan III 55 + 10 m2

  182 400,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Karolina 61 + 19 m2

  263 200,00 zł

9 produkt(ów)

Szukasz rozwiązania na całoroczną zabudowę na swoją działkę, ale nie chcesz tracić czasu na załatwianie pozwoleń, które opóźnią realizację Twoich marzeń? W naszej ofercie mamy małe domki całoroczne, które idealnie sprawdzą się jako domki mieszkalne na działce w pobliżu lasu czy jeziora. Nie wymagają organizacji pozwolenia, dlatego z nami możesz zrealizować zakup i montaż nawet w miesiąc. Wymarzone miejsce do życia nie musi już dłużej czekać w kolejce! Poranne pobudki z widokiem na las, ciepłe wieczory na tarasie z grillem czy jesienna aura przyrody mogą Ci towarzyszyć, kiedy tylko zechcesz. Warto zainwestować w mały domek całoroczny, żeby korzystać z wypoczynku, kiedy tylko przyjdzie Ci ochota, niezależnie od pory roku. To świetne rozwiązanie na wspólny czas dla rodziny lub samotne wyprawy do lasu. Dodatkowa przestrzeń do życia sprzyja także realizacji pasji i może być alternatywą dla pracy zdalnej w mieście, odskocznią od spotkań biurowych.

Małe domki do 35 m2 całoroczne – różnorodność modeli

Domek drewniany całoroczny do 35 m2 to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią balansować między dynamiką miasta a spokojem w naturze, ale niekoniecznie chcą realizować marzenia kosztem załatwiania wielu spraw w urzędach. W naszej ofercie znajdziesz wiele projektów, które metrażem nie przekraczają 35 m2, a dają wiele możliwości aranżacyjnych. Przez jednopomieszczeniowe przestrzenie, po domki z kilkoma pokojami, tarasem i poddaszem. Możliwości jest wiele, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszych różnorodnych projektów. Wśród naszych dodatkowych usług mamy ocieplenie ścian, dachu i podłogi, dlatego niemalże każdy domek letniskowy z naszej oferty możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb i zrealizować go jako domek całoroczny.

Nasza oferta została opracowana z myślą o potrzebach, jakie związane są z odpoczynkiem na działce, relaksem w pobliżu natury i wyciszeniem. Możliwość korzystania z przebywania w pobliżu lasu przez cały rok, to przywilej, który balansuje życie w biegu w centrum miasta, daje dzieciom szansę na swobodne zabawy na zewnątrz, ale może być też idealną odskocznią od bujnego życia towarzyskiego. Nasze domki drewniane całoroczne do 35 m2 możesz spotkać zarówno w ośrodkach wypoczynkowych, w prywatnych ogrodach, jak i na działkach w całej Polsce, a także za granicą. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, a mały prosty domek w naturze brzmi jak spełnienie marzeń.

Mały drewniany domek całoroczny na skraju lasu, czyli dlaczego warto zainwestować w działkę

Niewielki metraż drewnianego domku idealnie wpisuje się w otwarte przestrzenie, tereny w pobliżu lasów i łąk, gdzie znajdziesz wytchnienie od życia miejskiego. Brak konieczności uzyskania pozwolenia do zagospodarowania terenu budynkiem do 35 m2 zdecydowanie ułatwia realizację marzenia o małym drewnianym domku całorocznym na skraju lasu. Nasze realizacje znajdziesz zarówno w ośrodkach wypoczynkowych, na kempingach, jak na prywatnych terenach.

Niezależnie na jaki projekt się zdecydujesz nasze drewniane domki to inwestycja na lata w przestrzeń, która będzie Twoim drugim domem i przyniesie ukojenie na zmęczenie codziennym pędem życia. To także świetne rozwiązanie dla osób, które mieszkają w centrum miasta i potrzebują ogrodu lub domku do grillowania ze znajomymi, wyprawiania urodzin dla dzieci czy leżakowania w słoneczne dni lata. Możliwość ocieplenia domku pozwoli Ci cieszyć się chwilami spokoju także jesienią i zimą. Działkowicze i właściciele dużych ogrodów wiedzą, jak ważne jest zbalansowanie codziennego stresu chwilą ciszy w naturze. Zakup całorocznego domku do 35 m2 bez pozwolenia, da Ci poczucie bycia w domu i na wakacjach jednocześnie. Warto jest mieć swoje miejsce w pobliżu natury, które możesz urządzić w ulubionym stylu i wracać na odpoczynek w każdej wolnej chwili.

Całoroczny mały domek z tarasem – idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią prostotę

Parterowe domki letniskowe cechuje prostota i minimalizm. Nie mają rozbudowanego wnętrza, ale o ile ich przeznaczeniem jest spędzanie weekendów i dni wolnych w sezonie letnim lub zimowym, to nie wymagają luksusowych rozwiązań. Całoroczny domek do 35 m2 nie wymaga pozwolenia na budowę, a dzięki temu w szybki sposób zrealizujesz spokojny kąt do wypoczynku w naturze. Zdecydowaną korzyścią małych zabudowań jest to, że nie trzeba stać w kolejkach w urzędach, żeby cieszyć się wypoczynkiem na własnej działce. Nasze najbardziej popularne modele dostępne są w 2 tygodnie od złożenia zamówienia (bez montażu) lub z montażem w miesiąc od zakupu. Poza ofertą domków całorocznych do 35 m2, mamy też domki o większym metrażu oraz szeroki wybór altan i domków saunowych.

Oferta domkiletniskowe.org – małe domki całoroczne

W naszej ofercie znajdziesz domki parterowe i piętrowe z tarasem, które świetnie nadają się na zagospodarowanie działek na całoroczne użytkowanie. Każdy projekt domku opracowany jest przez naszych specjalistów tak, aby spełniać Twoje oczekiwanie i zagwarantować Ci najwyższą funkcjonalność. Wszystkie modele wykonane są z doskonałej jakości surowców, a w tym głównie drewna świerkowego, które sprowadzamy ze Skandynawii. Jesteśmy liderem na rynku konstrukcji drewnianych i chcemy się dla Was rozwijać jeszcze bardziej z roku na rok. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na gotowe domki całoroczne do 35m2 i zachęcamy do kontaktu! Z nami stworzysz swoje wymarzone miejsce w pobliżu natury!

Dotychczas zmontowaliśmy ponad 8000 domków drewnianych, przez letniskowe, saunowe, po całoroczne, ocieplane domki. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz developerami, którzy tworzą ośrodki wczasowe i kempingi zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasze domki drewniane całoroczne to gwarancja jakości i pięknie wykonana realizacja, nawet pod klucz. Opracowujemy nasze projekty z dbałością o każdy detal. Dodatkowo dajemy Ci możliwość wyboru, czy chcesz zrealizować montaż we własnym zakresie, czy z naszymi specjalistami. Ta druga opcja oznacza również szybkie postawienie domku, tak, żebyś mógł się cieszyć nadchodzącym sezonem w nowym miejscu bez zmartwień i samodzielnej organizacji montażu.