Domki na działkę ROD (35 m2)

1-15 z 128

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Drewniany domek letniskowy Weekend 25 + 8 m2

  Normalna cena: 27 600,00 zł

  Special Price 24 500,00 zł

 • Drewniany domek szkieletowy 25m2

  54 000,00 zł
 • Domek drewniany letniskowy Ania 20m2

  21 000,00 zł
 • Domek drewniany Majka 6x6 32 m2

  25 300,00 zł
 • Domek drewniany Lena I 32m2

  48 000,00 zł
 • Domek drewniany Lena II 35 m2

  52 500,00 zł
 • Domek drewniany Majka 5x5 22 m2

  20 700,00 zł
 • Domek drewniany Olga 17,5 m2

  25 600,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Jan II 55 + 10 m2

  55 500,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Dominik 61 m2

  120 000,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Weekend II 32 + 11 m2

  Normalna cena: 41 000,00 zł

  Special Price 36 200,00 zł

 • Domek drewniany Helena 27 m2

  25 000,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Jan III 55 + 10 m2

  75 500,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Weekend IV 25 + 13 m2

  45 500,00 zł
 • Domek drewniany Igor I 12 m2

  17 200,00 zł

1-15 z 128

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

ROD, czyli Rodzinne Ogródki Działkowe są często zagospodarowane domkami letniskowymi i ogródkowymi, które nie wymagają żadnych formalności. Właściciele działek mogą stawiać na nich zabudowy do maksymalnie 35 m2 bez zgłoszenia i pozwolenia na budowę. W naszej ofercie znajdziesz domki rekreacyjne, które idealnie sprawdzą się jako zabudowania gospodarcze, letnie biuro czy miejsce do spędzania czasu w pobliżu lasów i jezior. Domki z drewna bez pozwolenia zadowolą wszystkich wielbicieli minimalizmu, którym prosty design i niewielkie wnętrze wystarczy, aby cieszyć się chwilą wytchnienia poza miejskim zgiełkiem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą

Dom do 35 m bez pozwolenia – stylowy domek na działkę rekreacyjną bez formalności

Zabudowania poniżej 35 m2 to nie tylko domki gospodarcze, które wykorzystywane są głównie do przechowywania narzędzi ogrodowych i akcesoriów outdoorowych. To także domki na działki rekreacyjne, w których możesz pomieszkiwać w okresie letnim, a także konstrukcje do ogrodów czy ośrodków wypoczynkowych. Ich metraże zaczynają się od kilkunastu metrów do ponad trzydziestu. Domki z naszej ofert cechuje doskonała jakość produktów i usług. Jesteśmy ekspertem w obszarze domków na działkę ROD, a nasze doświadczenie pozwala nam na szybki montaż, nawet w niecały miesiąc od momentu zakupu! Spędzanie czasu na łonie natury w pobliżu lasu czy jeziora, to sposób na odstresowanie się od zgiełku miejskiego i codziennego pędu życia. Wybierając dom do 35 m2 bez pozwolenia zapewnisz sobie idealne rozwiązanie na najbliższy sezon letni! Małe domki to także świetna alternatywa dla domów z dużym ogrodem, gdzie zapewnisz sobie trochę prywatności lub po prostu dodatkową przestrzeń na realizację pasji czy pracę zdalną. Drewniany domek, który składa się tylko z jednego pomieszczenia, może również pełnić rolę pokoju gościnnego, dzięki czemu zapewnisz większą swobodę osobom, które Cię odwiedzają.

Jak wybierać domki drewniane na działki rekreacyjne?

Na wstępie warto określić, jaki metraż będzie najbardziej odpowiedni do wielkości działki i funkcji, jaką ma pełnić domek. Wszystkie dostępne u nas modele wykonane są z drewna sprowadzanego ze Skandynawii, ale różnią się projektem, metrażem, rodzajem dachu czy grubością ścian. Domki gospodarcze nie wymagają zazwyczaj dodatkowego doświetlenia w postaci wielu okien, ale jeśli szukasz małego domku na sezon letni lub wakacyjnego biura w naturze, to na pewno dobrze jest postawić na domki rekreacyjne z dodatkowymi oknami.

Jednym z naszych bestsellerów są też domki-sauny, które świetnie sprawdzają się w ośrodkach wczasowych lub na prywatnych działkach i ogrodach. Dają możliwość jeszcze lepszej jakości wypoczynku i dostarczają odprężenia na miarę profesjonalnego SPA! Sauny drewniane w naszej ofercie to najczęściej także domki do 35 metrów. Na działce rekreacyjnej lub w większym ogrodzie możesz zdecydować się także na dodatkowe konstrukcje, np. altany, które posłużą jako przestrzeń do spożywania posiłków, zadaszenie do huśtawek ogrodowych lub drewna na zimę.

Na skraju lasu, czyli gdzie stawiać domki do 35 metrów

Niewielki metraż drewnianego domku idealnie wpisuje się w otwarte przestrzenie, tereny w pobliżu lasów i łąk, gdzie znajdziesz wytchnienie od życia miejskiego. Nasze realizacje znajdziesz zarówno w ośrodkach wypoczynkowych, na kempingach, jak na prywatnych terenach. Osobom posiadającym domy z dużym ogrodem polecamy drewniane domki jako dodatkową przestrzeń do realizacji pasji czy przyjmowania gości, która świetnie sprawdzi się też jako sezonowy home office. Domki drewniane do 35 m2 to często jedno- lub dwupomieszczeniowe wnętrza, które możesz dowolnie zaaranżować na przytulny domowy klimat lub uniwersalne mini biuro. Modele dostępne z tarasem będą najlepszym rozwiązaniem na relaks w naturze niezależnie od pogody, a także mogą stanowić świetny punkt widokowy, jeśli postawione będą przy jeziorze, lesie lub łące.

Domki drewniane do 35 m2 w ofercie domkiletniskowe.org

W naszej ofercie znajdziesz domki z drewna, które sprowadzamy ze Skandynawii. Opracowują je nasi specjaliści tak, aby spełniać Twoje oczekiwanie i zagwarantować Ci najlepszą funkcjonalność. Dopasowanie poszczególnych drewnianych elementów do danego projektu możliwe jest dzięki zastosowaniu maszyn do cyfrowej obróbki. Każdy detal ma znaczenie, a dzięki wysokiej precyzji wykonania, montaż nie sprawia problemów. Łączymy nowoczesną technologię i nasze wieloletnie doświadczenie, co czyni nas liderem na rynku konstrukcji drewnianych.

Poza domkami do ogrodu i modelami letniskowymi oferujemy altany, domki narzędziowe i inne obiekty rekreacyjne. Domki drewniane do 35 m2 naszej produkcji to gwarancja jakości, a dodatkowo dajemy Ci możliwość wyboru czy chcesz zrealizować montaż samodzielnie, czy z naszymi specjalistami, którzy wykonają go za Ciebie. Dotychczas zmontowaliśmy ponad 8000 domków drewnianych ogrodowych i nie tylko, dla klientów indywidualnych oraz deweloperów zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

Jaki domek na działkę ROD?

ROD, czyli Rodzinne Ogrody Rekreacyjne są jednymi z najczęściej wybieranych destynacji letniskowych. W lokacji tego typu możemy z powodzeniem umieścić drewniany budynek, którego powierzchnia zabudowy nie przekracza 35m2. Zdecydowana większość dostępnych na rynku drewnianych domków bez problemu zdoła pełnić rolę zarówno pomieszczenia gospodarczego, jak też miejsca zamieszkania podczas corocznych wakacji.

Jakiej wielkości domek można postawić na działce rekreacyjnej?

Najpopularniejszymi oraz jednymi z najczęściej wybieranych opcji są domki, których powierzchnia zabudowy nie jest większa, niż 35m2. Sporą zaletą konstrukcji tej wielkości jest fakt, iż do ich postawienia nie jest wymagane oficjalne pozwolenie na budowę (dodatkową przestrzeń zapewnić może poddasze). Jeżeli jednak zależy nam na wygospodarowaniu co najmniej kilku miejsc do spania, w świetle obecnego prawa możliwe jest usytuowanie na działce ROD domku o metrażu nie większym, niż 70m2. Konstrukcja ta jednak musi być obiektem parterowym (choć może zawierać taras oraz antresolę).