Garaże dwustanowiskowe

4 produkt(ów)

4 produkt(ów)

Garaż dwustanowiskowy to wygodne, praktyczne i estetyczne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, dla których ważnya jest szybki i bezproblemowy dostęp do pojazdu. Wolnostojący obiekt można wznieść na działce budowlanej lub rekreacyjnej bez starania się o pozwolenie na budowę. Sprawdza się on wszędzie tam, gdzie w bryle domu jednorodzinnego nie uwzględniono przestrzeni na garaż, a z biegiem lat zaistniała potrzeba przechowywania aut pod zadaszeniem.

Garaż drewniany dwustanowiskowy – bez potrzeby zgłaszania do urzędu

Garaże drewniane dwustanowiskowe nie muszą być budowane na zgłoszenie, dlatego też są wznoszone szybciej, a klient końcowy może z nich korzystać krótko po tym, jak planuje zaopatrzenie się w taki obiekt. To ogromna wygoda i usprawnienie całego procesu. Wzniesienie garażu na zgłoszenie – bez pozwolenia – daje inwestorowi większą elastyczność w podejmowaniu decyzji o rozbudowie przestrzeni do przechowywania na terenie swojej posesji.

Dlaczego warto zainwestować w dwustanowiskowy garaż drewniany?

Wśród najważniejszych cech tego typu obiektu znajduje się odporna na warunki atmosferyczne konstrukcja szkieletowa. To proste rozwiązanie, które sprawdza się zarówno latem, jak i zimą. Niestraszne jej opady deszczu i śniegu czy silne promienie słońca. Wyposażenie w dwa rozwierne okna daje dostęp do światła słonecznego, dzięki któremu użytkownik może korzystać z oświetlonego wnętrza. To daje mu swobodę wykonywania wszelkich napraw czy konserwacji pojazdu. Duża brama wjazdowa otwierana bardzo szeroko umożliwia swobodne manewrowanie pojazdem.

Garaż drewniany dwustanowiskowy do całorocznego i sezonowego stosowania

Jeśli chodzi o możliwości zastosowania garażu dwustanowiskowego, to jest on dobrym rozwiązaniem w przypadku rodzin dysponujących więcej niż jednym autem. Ponadto na uwagę zasługuje praktyczne zadaszenie i zamknięcie. Garaż jest świetną opcją jako dodatek do domu jednorodzinnego. Wiele projektów nie zawiera miejsc postojowych na auta w bryle budynku, dlatego alternatywą jest postawienie na działce wolnostojącego obiektu na pojazdy. Ponadto zamknięty garaż znajduje zastosowanie na działce rekreacyjnej, gdy członkom rodziny zależy na jak najlepszej ochronie przed palącym słońcem lub przed kradzieżą.

Stabilna konstrukcja i estetyczne wykonanie garażu dwustanowiskowego

Jeśli chodzi garaż drewniany dwustanowiskowy, cena idzie w parze z jakością. Każdy inwestor potwierdzi, że są to dobrze wydane pieniądze. Obiekt jest wykonany z gatunkowego świerku skandynawskiego, który z racji swojego pochodzenia, po odpowiedniej impregnacji wykazuje wyjątkowo dużą odporność na silny wiatr, wilgoć, deszcz czy słońce. Osoba nabywająca garaż poprzez stronę internetową domkiletniskowe.org może spać spokojnie – jej obiekt jest objęty 2-letnią gwarancją producenta.

Możliwość spersonalizowania dwustanowiskowego garażu

Producent pozostawia duże pole manewru odbiorcom garaży. Możliwe jest między innymi swobodne wybranie kolorystyki dachu oraz jego poszycia. Na specjalne zamówienie sklep internetowy domkiletniskowe.org dostarcza rynny, maluje garaż na wskazany kolor, a także montuje go na miejscu u klienta.