Garaże jednostanowiskowe

5 produkt(ów)

 • Drewniany garaż jednostanowiskowy B 24,7 m2

  18 950,00 zł
 • Drewniany garaż jednostanowiskowy A 16,5 m2

  16 000,00 zł
 • Garaż B II 27,5 m2

  49 100,00 zł
 • Garaż Rauma 32,3 m2

  25 892,00 zł
 • Drewniany garaż jednostanowiskowy A 16,5 m2

  36 318,00 zł

5 produkt(ów)

Garaż jednostanowiskowy – rozwiązanie całoroczne i sezonowe

Jedną z najważniejszych zalet, jaką ma garaż drewniany jednostanowiskowy, jest duża brama wjazdowa, pozwalająca na wygodny, wielokrotny wjazd i wyjazd. Stabilną konstrukcję gwarantuje materiał wykonania – wysokiej klasy świerk skandynawski. Swoją trwałość zawdzięcza latom wzrastania w trudnych warunkach pogodowych, które zahartowały go i uczyniły drewnem idealnym do wznoszenia elementów konstrukcyjnych i więźby dachowej. Boczne drzwi wejściowe pozwalają łatwo i szybko wejść do środka pomieszczenia, zaś okno daje dostęp do świeżego powietrza i dziennego światła. Garaż jednostanowiskowy został zaprojektowany w taki sposób, aby dawał łatwość adaptacji do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Osoby ze smykałką do prac majsterkowych zmontują go bez problemu same, natomiast ci, którzy takich umiejętności nie mają, zawsze mogą zamówić usługę montażu przez profesjonalistów z firmy Wood Pol Michał Chrzan - domkiletniskowe.org. Możliwe jest też zamówienie malowania domku, realizacji pokrycia dachowego w postaci gontu czy montaż rynien odprowadzających wodę deszczową.

W jakich miejscach warto ustawić garaż jednostanowiskowy?

Garaż jednostanowiskowy znakomicie będzie się sprawdzać, ustawiony nieopodal domu jednorodzinnego. Z wielu powodów (między innymi wąskiej działki, specyficznej kubatury budynku, braku budżetu czy zwyczajnego niezaplanowania) inwestorzy nie mają miejsca na auto, będącego częścią bryły domu. W takich sytuacjach z powodzeniem sprawdza się samodzielny obiekt, ustawiony w bezpośredniej okolicy drzwi wejściowych do domu. Taki garaż jednostanowiskowy można dokupić w dowolnym momencie (także po zakończeniu wszelkich prac budowlanych na posesji), co pozwala lepiej rozplanować budżet na inwestycję oraz rozłożyć koszty w czasie.

Poza tym garaż jednostanowiskowy będzie znakomitym uzupełnieniem działki rekreacyjnej pod miastem czy w okolicy jeziora. Dzięki niemu można łatwo zadbać o stan karoserii i uchronić ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, deszczu, śniegu czy okolicznego ptactwa. Wolnostojący obiekt, dzięki estetycznemu wykończeniu, łatwo wpasować w inne elementy architektoniczne, znajdujące się już na posesji – takie jak drewniany domek letniskowy, drewutnia czy altana. W zależności od potrzeb garaż jednostanowiskowy może również zastępować domek narzędziowy.

Brak pozwolenia na budowę – argument przemawiający za tym rozwiązaniem

Nieduża powierzchnia zabudowy czyni garaż jednostanowiskowy obiektem, który inwestor może wznosić bez proszenia jakichkolwiek urzędów i inspektorów o pozwolenie na budowę. To znacząco skraca czas oczekiwania na dopięcie projektu do końca i pozwala niemal od razu cieszyć się nowym nabytkiem, który zagościł na działce. Komfort korzystania, wysoka jakość estetyki, solidna konstrukcja bazująca na świerku skandynawskim, wygodne dwuskrzydłowe drzwi wjazdowe, dodatkowe drzwi boczne i okno – argumentów przemawiających za zainteresowaniem się tym rozwiązaniem zdecydowanie nie brakuje. Okres 24 miesięcy gwarancji zapewnia inwestorowi poczucie bezpieczeństwa.

Garaż drewniany jednostanowiskowy – funkcjonalne rozwiązanie dla posiadaczy pojazdów

Garaż drewniany jednostanowiskowy to bardzo dobra inwestycja szczególnie w przypadku posiadaczy samochodów. Garażowe pojazdy zachowują na dłużej swój świetny wygląd, ponieważ są chronione przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Co ważne, na takich autach rzadziej występuje korozja, która jest niekorzystnym zjawiskiem zarówno dla wyglądu, jak i stanu technicznego samochodów. Dodatkowo warto mieć na uwadze fakt, że w garażu są zamontowane zamki. Dlatego znajdujący się w nim pojazd będzie chroniony przed złodziejami czy nieproszonymi zwierzętami, takimi jak kuny, które lubią ogrzewać się na rozgrzanych silnikach aut.


Garaż drewniany jednostanowiskowy może być wykorzystany również do przechowywania pojazdów innego typu, takich jak: rowery, quady, motocykle czy skutery. Z kolei osoby, które nie posiadają żadnych jedno- ani dwuśladów, mogą potraktować garaż drewniany jednostanowiskowy jako miejsce do składowania sprzętów ogrodniczych, takich jak kosiarki czy wertykulatory. To jednak jeszcze nie wszystkie zastosowania takiego garażu, ponieważ można go również zamienić w warsztat idealny dla miłośników majsterkowania. Wystarczy w takiej przestrzeni umieścić blaty, półki oraz regały na narzędzia. Jak widać, drewniany garaż to rozwiązanie o wielu zastosowaniach, nie tylko dla posiadaczy samochodów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą garaży dostępnych w różnych stylach, kształtach i o zróżnicowanej powierzchni.