Kolory malowania

Kolory malowania konstrukcji drewnianych, zobacz czym malujemy nasze domki, wiaty i garaże! Stawiamy na najwyższej jakości preparaty gwarantujące wiele lat spokoju i satysfakcji!

Standardowym malowaniem jest jednokrotne malowanie zewnętrzne preparatem Remmers HK Lasur. Malowanie należy odświerzyć po kilku miesiącach nakładając kolejną warstwę farby. Paleta kolorów malowania HK-Lasur jest zbliżona do różnych gatunków drewna, po nałożeniu lasur uwydatnia strukturę drewna podkreślając jego charakter. Farby HK-Lasur chronią przed sinizną, zgnilizną, pleśnią, algami, insektami, promieniowaniem UV i wilgocią. Farba nie pęka i się nie łuszczy, głęboko wnika dając naturalny matowy efekt.

Paleta Remmers HK Lasur malowanie drewnianych domków i zadaszeń - domkiletniskowe.org

Drugim rodzajem malowania jest malowanie preparatem Remmers HK Lasur Grey Protect. Paleta zawiera w sobie różne odcienie szarości, od zwykłej farby HK-Lasur różni się tym, że malowanie od razu należy wykonać dwukrotnie. Ze względu na swój charakter po jednokrotnym malowaniu kolor nie wygląda korzystnie. Malowanie preparatem kosztuje dwa razy więcej niż malowanie podstawowym preparatem HK-LASUR. Farba ma takie same właściwości jak zwykły HK-Lasur.

Paleta Remmers HK Lasur Grey Protect malowanie drewnianych domków i zadaszeń  - domkiletniskowe.org

Ostatnim rodzajem malowania jest malowanie farbami Remmers Isoliergrund + Remmers Deckfarbe. Jest to malowanie w pełni kryjące, które całkowicie zakrywa strukturę drewna. Malowanie wykonuje się 3-warstwowo, najpierw nakłada się 1-2 warstwy Remmers Isoliergrund, następnie 1-2 warstwy Remmers Deckfarbe, jest to zależne od wybranego koloru. Malowanie wymaga dużo więcej czasu niż malowanie preparatami HK-Lasur, jego cena wynosi 400% ceny malowania podstawowym preparatem. Ta silnie kryjąca farba tworzy elastyczną powierzchnię, która się nie złuszcza, dając efekt jedwabistego matu.

Paleta Remmers HK Lasur Grey Protect malowanie drewnianych domków i zadaszeń  - domkiletniskowe.org