O firmie


Doskonała jakość produktów i usług w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem czynią z nas lidera na rynku konstrukcji drewnianych.

Swoje konstrukcje opieramy na gwaran­tującym trwałość na długie lata wysokiej klasy surowcu pochodzącym ze Skandy­nawii. Dzięki stosowaniu zaawan­sowanych maszyn do cyfrowej obróbki drewna oferujemy niezrównane dopaso­wanie ele­mentów.

Poczynając od 2006 roku naszą misją jest dostarczanie łatwych w montażu, najwyższej jakości produktów tworzo­nych dzięki efektywnemu wykorzystaniu nowoczesnych technologii obróbki drewna. Od początku istnienia zdążyliśmy dostarczyć oraz zamontować ponad 5500 domków drewnianych i innych konstrukcji zyskując najwyższą biegłość w branży.

Nasze realizacje można spotkać zarówno w ośrodkach wypoczynkowych, przestrzeniach prywatnych i publicznych w europie zachodniej, środkowej oraz w Skandynawii. Dzięki czternastu stale pracującym ekipom montażowym oraz rozwiniętej logistyce jesteśmy w stanie zapewnić szereg usług zarówno dla odbiorcy detalicznego jak i biznesowego.

Od 2020 roku funkcjonujemy również jako hurtownia materiałów drewnianych, gdzie ofertujemy podbitki, deski tarasowe, podrynnowe, różnego rodzaju kantówki, łaty, krokwie, deskę elewacyjną, boazerię, drewno konstrukcyjne c24, drewno klejone KVH, drewno klejone BSH, gonty Technonicol, farby REMMERS, impregnaty oraz wiele innych.

Gwarantujemy wysoką dokładność oraz krótkie terminy realizacji zamówień. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór domków drewnianych letniskowych, ogrodowych, narzędziowych, altan, placów zabaw oraz innych konstrukcji rekreacyjnych.

Fundament z betonowych bloczków do montażu konstrukcji drewnianej - domkiletniskowe.org


Nasze domki drewniane są wykonane z balików o różnych grubościach ścian: 28 mm, 44 mm, 58 mm oraz 70 mm.

Wybiegając naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy szereg usług dodatkowych. Do każdej konstrukcji można domówić montaż, malowanie, pokrycie dachu, rynny, okiennice oraz ocieplenie. Istnieje równiez możliwość zamiany standardowych okien na PCV lub na drewniane okna premium.

Każdą dostępną w naszej ofercie kon­strukcję można zmodyfikować według swojego pomysłu.

Od niedawna w gamie naszych produktów można spotkać również zadaszenia i konstrukcje z drewna giętego oraz wykonane ze stopów metali lekkich i poliwęglanów ogrody zimowe. Na żywo nasze konstru­kcje można zobaczyć w sześciu znajdujących się na terenie Polski ekspozycjach.

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań na temat konstrukcji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00, a w soboty od 8:00 do 12:00, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

Dziękujemy za zainteresowanie się historią naszej firmy oraz oferowanymi przez nas produktami.

Michał Chrzan
Właściciel