INSPIRACJE DO BUDOWY DOMKÓW LETNISKOWYCH

Zadaszenie tarasu z drewna - czy warto?

Taras jest nieodłącznym elementem różnych nieruchomości, szczególnie domów jednorodzinnych. Aby jednak był funkcjonalny i estetyczny, niezbędne jest zastosowanie rozwiązania, jakim jest drewniane zadaszenie tarasu. Dostępne są różne rodzaje zadaszeń, wykonane z drewna lub metalu. Dlaczego to właśnie na zadaszenie z drewna warto się zdecydować? Podpowiadamy!

Pomysł na ROD przed domem - czyli sposób na zagospodarowanie działki.

Chcesz zaaranżować swoją działkę ROD lub tę przydomową w sposób atrakcyjny wizualnie i funkcjonalny? Nie musisz wydawać fortuny, ani poświęcać mnóstwa czasu, aby cieszyć się piękną i praktyczną, zieloną przestrzenią. Chcesz dowiedzieć się, jak szybko i niedrogo zagospodarować swoją działkę? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami!

Domek letniskowy - czy można w nim mieszkać cały rok?

Zazwyczaj domki letniskowe ulokowane są w pięknej okolicy, wśród zieleni i piękna przyrody. Spokojne otoczenie pozwala wyciszyć się i odpocząć od miejskiego zgiełku. Nic więc dziwnego w tym, że wielu właścicieli rozważa przeprowadzenie się na stałe do swojego domku letniskowego. Czy jednak taka opcja jest możliwa do zrealizowania? Czy mieszkanie w domku letniskowym jest legalne? Podpowiadamy!

Czym i jak pomalować drewniany dom na zewnątrz?

Elewacja drewnianego domu jest wyjątkowa sama w sobie. Aby jednak drewno zachowało swój znakomity wygląd na dłużej, koniecznie trzeba je odpowiednio zabezpieczyć. Malowanie nie tylko wydobywa naturalne piękno drewna, lecz także pozwala je uchronić przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dowiedz się, jak i czym pomalować dom drewniany na zewnątrz.

Jak przygotować domek letniskowy na zimę?

Przygotowanie domku letniskowego na zimę to istotny krok, pozwalający na uchronienie jego struktury przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Odpowiednie przygotowanie pozwoli uniknąć uszkodzeń i ułatwi ponowne użytkowanie. W artykule tym dowiesz się, jakie kroki podjąć, aby zapewnić odpowiednią ochronę Twojego letniego domku w czasie zimy.

Produkty 16 do 20 z 56

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. ...
  8. 12