INSPIRACJE DO BUDOWY DOMKÓW LETNISKOWYCH

Domek letniskowy - jak wykończyć ściany?

Aranżacja domku letniskowego jest równie ważna, co projekt naszego domu czy mieszkania; ostatecznie każdy z nas wypoczywa o wiele lepiej, jeśli otaczają go odpowiadające mu motywy i kolory. Planując remont letniej rezydencji, możesz skorzystać z rozwiązań zastosowanych w Twoim miejscu zamieszkania – większość rozwiązań wdrażanych w standardowym budownictwie może zostać bez problemu przeniesiona do domku wypoczynkowego.

Domek letniskowy - jak zabezpieczyć go przed włamaniem?

Dla wielu posiadaczy domków letniskowych pora wyjazdu jest równoznaczna z pozostawieniem na miejscu kluczowych sprzętów RTV i AGD. Telewizory, czy sprzęt muzyczny – wiele tego typu urządzeń zostaje na terenie domku letniskowego, by oczekiwać kolejnego przyjazdu właścicieli. Niemniej domek pozostawiony sam sobie – zwłaszcza jeśli położony jest w odosobnionym, mało uczęszczanym miejscu – może stać się atrakcyjnym celem dla potencjalnych włamywaczy; wystarczy bowiem krótka obserwacja, by zorientować się, że nikt nie przebywa w budynku na stałe

Domek letniskowy - jakie ogrzewanie wybrać?

Ogrzewanie domku letniskowego jest kwestią, którą powinien zainteresować się każdy jego właściciel. Ostatecznie wielu z nas decyduje się nie tylko na spędzenie w tym miejscu słonecznego urlopu; domki letniskowe często stają się lokalizacjami imprez rodzinnych i okolicznościowych, zimowych ferii czy nawet mało pogodnych weekendów, podczas których pragniemy wyrwać się z miasta.

Domek letniskowy - jaką może mieć wysokość/wielkosć bez pozwolenia?

Od stycznia 2022 roku, zgodnie z wdrażanymi założeniami programowymi Nowego Ładu, zmianie uległy wymogi prawne dotyczące pozwolenia na budowę domków letniskowych. Choć nowe przepisy są korzystne dla wielu przyszłych posiadaczy letnich rezydencji, domek letniskowy bez pozwolenia musi spełniać określone wymogi, aby uzyskanie oficjalnego pozwolenia nie było konieczne.

Produkty 16 do 20 z 31

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7