INSPIRACJE DO BUDOWY DOMKÓW LETNISKOWYCH

Fundament pod domek letniskowy - jaki wybrać?

Choć większość domków letniskowych nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, a ich postawienie to najczęściej kwestia kilku tygodni, to jednak niezależnie od rodzaju wybranego domku konieczne jest wykonanie solidnego fundamentu. To zadanie dla inwestora, które umożliwi szybkie i sprawne wykonywanie dalszych etapów przez firmę produkującą domki letniskowe. Na jaki rodzaj fundamentu najlepiej się zdecydować i jak go wykonać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule!

Dom do 70m2 bez pozwolenia - wszystko co musisz wiedzieć.

Do tej pory budowa domu wiązała się nie tylko z działką, projektem i ekipą budowlaną, ale także kwestiami formalnymi, takimi jak pozwolenie na budowę, zatrudnienie kierownika budowy i prowadzenie dziennika budowy. Jednak od początku 2022 roku można już wybudować dom do 70m2 bez pozwolenia ani pozostałych związanych z nim formalności. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych innych warunków. Jakich? Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć przed postawieniem takiego budynku!

Pomysł na urządzenia domku letniskowego do 35m2.

Mały domek letniskowy to idealne miejsce na weekendowy odpoczynek na działce. 35 metrów kwadratowych to naprawdę zadowalająca powierzchnia jak na tego typu domek. Aby jednak był maksymalnie funkcjonalny i spełniał oczekiwania Twojej rodziny, musi być odpowiednio urządzony. Jakie meble i sprzęty się w nim znajdą? Jaki układ pomieszczeń będzie najlepszy? W tym artykule znajdziesz ogrom inspiracji na to jak urządzić domek letniskowy 35m2!

Skuteczne sposoby na odgrodzenie się od sąsiadów.

Przestrzeń za domem, taras czy ogródek działkowy - na własnym podwórku wszyscy cenią sobie prywatność. Są różne sposoby na ogrodzenie na wścibskich sąsiadów czy przechodniów: płot, rośliny czy inna infrastruktura ogrodowa. Ważne, aby wybrać rozwiązanie dostosowane do swoich warunków i spójne z zagospodarowaniem działki. W tym artykule podpowiadamy, jak odgrodzić się od sąsiada, by zyskać prywatność w sposób gustowny i stylowy.

Gdzie przechowywac narzędzia ogrodowe?

Zorganizowane i uporządkowane przechowywanie narzędzi ogrodowych pozwala nie tylko uchronić je przed działaniem wilgoci i innych niekorzystnych czynników, lecz także przełoży się na skuteczniejsze przeprowadzanie różnorodnych prac. Sprawdź, w jaki sposób można magazynować narzędzia i sprzęty ogrodowe w efektywny sposób.

Produkty 6 do 10 z 56

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 12