O firmie


Doskonała jakość produktów i usług w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem czynią z nas lidera na rynku konstrukcji drewnianych.

Swoje konstrukcje opieramy na gwaran­tującym trwałość na długie lata wysokiej klasy surowcu pochodzącym ze Skandy­nawii. Dzięki stosowaniu zaawan­sowanych maszyn do cyfrowej obróbki drewna oferujemy niezrównane dopaso­wanie ele­mentów.

Poczynając od 2006 roku naszą misją jest dostarczanie łatwych w montażu, najwyższej jakości produktów tworzo­nych dzięki efektywnemu wykorzystaniu nowoczesnych technologii obróbki drewna. Od początku istnienia zdążyliśmy dostarczyć oraz zamontować ponad 3000 domków drewnianych i innych konstrukcji zyskując najwyższą biegłość w branży.

Nasze realizacje można spotkać zarówno w ośrodkach wypoczynkowych, przestrzeniach prywatnych i publicznych w europie zachodniej, środkowej oraz w Skandynawii. Dzięki sześciu stale pracującym ekipom montażowym oraz rozwiniętej logistyce jesteśmy w stanie zapewnić szereg usług zarówno dla odbiorcy detalicznego jak i biznesowego.

Gwarantujemy wysoką dokładność oraz krótkie terminy realizacji zamówień. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór domków drewnianych letniskowych, ogrodowych, narzędziowych, altan, placów zabaw oraz innych konstrukcji rekreacyjnych.

Fundament z betonowych bloczków do montażu konstrukcji drewnianej - domkiletniskowe.org


Nasze domki drewniane są wykonane z balików o różnych grubościach ścian: 28 mm, 40 mm, 58 mm oraz 70 mm.

Wybiegając naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy szereg usług dodatkowych. Do każdej konstrukcji można domówić montaż, malowanie, pokrycie dachu czy ocieplenie.

Każdą dostępną w naszej ofercie kon­strukcję można zmodyfikować według swojego pomysłu.

Od niedawna w gamie naszych produktów można spotkać również zadaszenia i konstrukcje z drewna giętego oraz wykonane ze stopów metali lekkich i poliwęglanów ogrody zimowe. Na żywo nasze konstru­kcje można zobaczyć w sześciu znajdujących się na terenie Polski ekspozycjach, gdzie największe mieszczą się w Nysie i Sosnowcu.

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań na temat konstrukcji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty od 8:00 do 20:00.

Dziękujemy za zainteresowanie się historią naszej firmy oraz oferowanymi przez nas produktami.

Michał Chrzan
Właściciel