Wiaty garażowe

6 produkt(ów)

 • Drewniana dwustanowiskowa wiata garażowa Nevada II

  Drewniana dwustanowiskowa wiata garażowa Nevada II

  15 002,00 zł
 • Drewniana jednostanowiskowa wiata garażowa Idaho

  Drewniana dwustanowiskowa wiata garażowa Indiana 32,9 + 14 m2

  55 411,00 zł
 • Drewniana jednostanowiskowa wiata garażowa Ohio

  Drewniana dwustanowiskowa wiata garażowa Ohio 35 + 18,8 m2

  35 000,00 zł
 • Drewniana jednostanowiskowa wiata garażowa Revelatio II

  Drewniana dwustanowiskowa wiata garażowa Revelatio II

  20 950,00 zł
 • Drewniana jednostanowiskowa wiata garażowa Idaho

  Drewniana dwustanowiskowa wiata garażowa Idaho 36 + 18 m2

  29 500,00 zł
 • Drewniana dwustanowiskowa wiata garażowa Texas II

  Drewniana dwustanowiskowa wiata garażowa Texas II

  19 500,00 zł

6 produkt(ów)

Jeżeli nie masz zbyt wiele miejsca na swojej działce, a zależy Ci na stworzeniu zadaszenia na auta, motocykle, rowery i inne pojazdy rodziny, zainteresuj się wiatami garażowymi. W ofercie sklepu internetowego domkiletniskowe.org znajdziesz szeroki wybór rozwiązań dostosowanych do różnych potrzeb. Do wyboru masz jedno-, dwu- trzy- lub czterostanowiskowe wiaty garażowe. Wysoki poziom estetyki, trwałość i wytrzymałość sprawiają, że jest to rozwiązanie idealne dla tych, którym zależy na ochronie pojazdów przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

WIATY GARAŻOWE BEZ POZWOLENIA NA BUDOWĘ

Nowoczesne wiaty garażowe drewniane, z racji swojej niedużej powierzchni, mogą być wzniesione bez pozwolenia na budowę. Znacząco przyspiesza to cały proces – od projektu do realizacji mija niewiele. Nie trzeba załatwiać formalności. Wystarczy jedynie przemyśleć, który model wiaty garażowej drewnianej najlepiej spełni oczekiwania, a potem złożyć zamówienie. Niewielkie formalności, szybkość wznoszenia konstrukcji oraz swoboda w wyborze konkretnego modelu – to aspekty, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę.

WIATA SAMOCHODOWA DREWNIANA – KONSTRUKCJA NA LATA

Konstrukcja szkieletowa wiaty garażowej została stworzona na bazie drewna świerkowego klejonego w klasie GL-24. Zaletą tego rozwiązania jest ogólna duża dostępność surowca, co przekłada się na korzystną cenę. Dlatego też w mniejszych projektach, w tym w konstrukcjach więźby dachowej w wiatach, ten materiał sprawdza się idealnie. W zależności od modelu, wiaty garażowe drewniane posiadają zadaszenia podparte kilkoma słupami. To gwarantuje stabilność rozwiązania. Dzięki impregnacji drewna przy użyciu specjalnego preparatu użytkownik ma pewność, że wchodzi w posiadanie trwałego i wytrzymałego obiektu.

ŁATWY MONTAŻ I SZEREG OPCJI DODATKOWYCH

Dzięki łatwej w złożeniu konstrukcji wystarczy podstawowa wiedza ciesielska, aby złożyć wiaty garażowe drewniane w częściach. Dostarczamy pełen komplet akcesoriów, w tym łuki, kantówki i filary. Jednak w razie takiej potrzeby można to zrobić, korzystając z profesjonalnych usług oferowanych przez firmę Wood Pol Michał Chrzan – domkiletniskowe.org. W ramach świadczeń dodatkowych można zamówić montaż rynien, deskowanie dachu, pokrycie go gontem bitumicznym, ale też pomalowanie czy ścianki z gotowych przęseł płotowych.

DREWNIANE WIATY GARAŻOWE – WSPARCIE DLA BRANŻY GASTRONOMICZNEJ I HANDLOWEJ

Wiaty garażowe drewniane na samochody z powodzeniem mogą być ustawione tuż przy domu jednorodzinnym, ale również na działce rekreacyjnej za miastem. Poza tym mogą zostać zamówione jako element wyposażenia obiektu komercyjnego. Wiata ustawiona przed karczmą czy zajazdem będzie chronić i osłaniać przed deszczem gości korzystających z parkingu. Wiaty garażowe drewniane mogą być dodatkowym elementem zabudowy, wspierającym działalność gastronomiczną czy handlową. Z racji wykorzystania naturalnych materiałów znakomicie pasują do działalności związanej ze sprzedażą kwiatów czy roślin doniczkowych.

WIELOFUNKCYJNA WIATA GARAŻOWA DREWNIANA – NIE TYLKO NA AUTA

Wiaty garażowe drewniane mogą posłużyć nie tylko jako przestrzeń do przechowywania samochodów, motocykli, rowerów czy hulajnóg, ale również jako altany o innym przeznaczeniu. Sprawdzą się, między innymi znakomicie jako dodatkowe zadaszenie, na przykład przy karczmie lub obok domu weselnego za miastem. Dzięki niej goście, pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych, mogą w pełni korzystać z przestrzeni na wolnym powietrzu. Osłona nad gośćmi sprzyja długim rozmowom, przesiadywaniu, biesiadom do rana, a nawet rozpalaniu grilla, gdy rozpadał się deszcz. Ponadto nowoczesne wiaty drewniane mogą pełnić rolę nowoczesnych stanowisk dla rowerów miejskich. Dają upragnione schronienie przed słońcem i deszczem, ale także chronią pojazdy przed niekorzystnym działaniem słońca, deszczu czy wilgoci.

WIATY GARAŻOWE DREWNIANE – STARANNOŚĆ WYKONANIA I TROSKA O KAŻDY SZCZEGÓŁ

Można pod nimi przechowywać także zapas drewna, służący do rozpalania ogniska czy kominka. Ta nowoczesna drewutnia znajduje zastosowanie w wielu obiektach turystycznych, na zalesionych szlakach. Może też służyć celom nadleśnictwa. Ich zastosowanie jest wszechstronne. Za stosowaniem wiat przemawia ich wytrzymałość, trwałość, stabilność, ale również wysoki poziom estetyki. Specjalnie wyszkolone ekipy montażowe dbają o to, aby każdy detal był dopracowany, a każdy egzemplarz wiaty garażowej prezentował się perfekcyjnie.

WIATY GARAŻOWE DREWNIANE – POJEMNOŚĆ DOSTOSOWANA DO POTRZEB INWESTORA

Wiata samochodowa drewniana, w zależności od potrzeb kupującego, może składać się z jednego, dwóch, trzech lub czterech stanowisk. Pomieszczą one auta poszczególnych członków rodziny, ograniczając zniszczenie lakieru i dbając o to, aby pojazdy cieszyły zadbanym wyglądem przez dłuższy czas. Wiaty garażowe drewniane na samochody to rozwiązanie doskonałe zarówno dla mniejszych, jak i liczniejszych rodzin, osób mieszkających w mieście i poza miastem. Warto zapoznać się z modelami wiat drewnianych, dostępnymi na stronie internetowej domkiletniskowe.org.