Garaże dwustanowiskowe

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Garaż drewniany dwustanowiskowy to wygodne, praktyczne i estetyczne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, dla których ważne jest szybki i bezproblemowy dostęp do pojazdu. Wolnostojący obiekt można wznieść na działce budowlanej lub rekreacyjnej bez starania się o pozwolenie na budowę. Sprawdza się on wszędzie tam, gdzie w bryle domu jednorodzinnego nie uwzględniono przestrzeni na garaż, a z biegiem lat zaistniała potrzeba przechowywania aut pod zadaszeniem.

Garaż drewniany dwustanowiskowy – bez potrzeby zgłaszania do urzędu

Garaże drewniane dwustanowiskowe nie muszą być budowane na zgłoszenie, dlatego też są wznoszone szybciej, a klient końcowy może z nich korzystać krótko po tym, jak planuje zaopatrzenie się w taki obiekt. To ogromna wygoda i usprawnienie całego procesu. Wzniesienie garażu na zgłoszenie – bez pozwolenia – daje inwestorowi większą elastyczność w podejmowaniu decyzji o rozbudowie przestrzeni do przechowywania na terenie swojej posesji.

Dlaczego warto zainwestować w dwustanowiskowy garaż drewniany?

Wśród najważniejszych cech tego typu obiektu znajduje się odporna na warunki atmosferyczne konstrukcja szkieletowa. To proste rozwiązanie, które sprawdza się zarówno latem, jak i zimą. Niestraszne jej opady deszczu i śniegu czy silne promienie słońca. Wyposażenie w dwa rozwierne okna daje dostęp do światła słonecznego, dzięki któremu użytkownik może korzystać z oświetlonego wnętrza. To daje mu swobodę wykonywania wszelkich napraw czy konserwacji pojazdu. Duża brama wjazdowa otwierana bardzo szeroko umożliwia swobodne manewrowanie pojazdem.

Garaż drewniany dwustanowiskowy do całorocznego i sezonowego stosowania

Garaże drewniane dwustanowiskowe, to dobre rozwiązanie w przypadku rodzin dysponujących więcej niż jednym autem. Ponadto na uwagę zasługuje praktyczne zadaszenie i zamknięcie. Garaż drewniany dwustanowiskowy jest świetną opcją jako dodatek do domu jednorodzinnego. Wiele projektów nie zawiera miejsc postojowych na auta w bryle budynku, dlatego alternatywą jest postawienie na działce wolnostojącego obiektu na pojazdy. Ponadto zamknięty garaż drewniany dwustanowiskowy znajduje zastosowanie na działce rekreacyjnej, gdy członkom rodziny zależy na jak najlepszej ochronie przed palącym słońcem lub przed kradzieżą.

Stabilna konstrukcja i estetyczne wykonanie garażu drewnianego dwustanowiskowego

Jeśli chodzi garaż drewniany dwustanowiskowy, cena idzie w parze z jakością. Każdy inwestor potwierdzi, że są to dobrze wydane pieniądze. Obiekt jest wykonany z gatunkowego świerku skandynawskiego, który z racji swojego pochodzenia, po odpowiedniej impregnacji wykazuje wyjątkowo dużą odporność na wilgoć, deszcz czy słońce. Osoba nabywająca garaż drewniany dwustanowiskowy poprzez katalog domkiletniskowe.org może spać spokojnie – jej obiekt jest objęty 2-letnią gwarancją producenta.

Możliwość spersonalizowania dwustanowiskowego garażu z drewna

Producent pozostawia duże pole manewru odbiorcom. Garaże drewniane dwustanowiskowe umożliwiają między innymi swobodne wybranie kolorystyki dachu oraz jego poszycia. Na specjalne zamówienie domkiletniskowe.org dostarcza rynny, maluje garaż drewniany dwustanowiskowy na wskazany kolor, a także montuje go na miejscu u klienta.