Domki bez tarasu

7 produkt(ów)

 • Drewniany domek letniskowy Finlandia 115,9 + 11,7 m2

  Drewniany domek letniskowy Finlandia 115,9 + 11,7 m2

  221 350,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Trento 102,9 m2

  Drewniany domek letniskowy Trento 102,9 m2

  167 350,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Tipo 51,8 m2

  Drewniany domek letniskowy Tipo 51,8 m2

  112 150,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Palma 49 m2

  Drewniany domek letniskowy Palma 49 m2

  101 000,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Kristi 55,7 + 3,5 m2

  Drewniany domek letniskowy Kristi 55,7 + 3,5 m2

  110 800,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Ursula 62,7 + 5,4 m2

  Drewniany domek letniskowy Ursula 62,7 + 5,4 m2

  123 200,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Cervino 41 m2

  Drewniany domek letniskowy Cervino 41 m2

  79 000,00 zł

7 produkt(ów)

Domek letniskowy bez tarasu stanowi znakomity wybór na niewielką działkę nad jeziorem bądź w górach. Jest wygodnym miejscem wypoczynkowym dla najbliższych i przyjaciół, którzy chcą w pełni korzystać z długich weekendów, wakacji i pięknej pogody. Dzięki zoptymalizowanej przestrzeni nie zajmie zbyt wiele miejsca, a zarazem zapewni schronienie przed ostrym słońcem, chłodem wieczoru czy deszczem. Jeśli lubisz spędzać czas na łonie natury, a zarazem potrzebujesz przytulnego schronienia i prywatnego miejsca noclegowego z dala od obcych spojrzeń, domek letniskowy bez tarasu będzie strzałem w dziesiątkę!

Domek letniskowy bez pozwolenia na budowę

Powierzchnia mieszcząca się w aktualnych przepisach prawa budowlanego umożliwia wzniesienie obiektu bez konieczności starania się o pozwolenie na budowę. To przyspiesza cały proces – od pojawienia się realnej potrzeby aż do momentu zakończenia prac na działce. Szybki montaż nie przysparząjący kłopotów wynika z dobrze przygotowanych elementów oraz prostej konstrukcji. Jeżeli masz działkę w lesie, nad jeziorem bądź w górach, a na co dzień mieszkasz w mieście, brak konieczności pilnowania trwającej przez wiele miesięcy budowy stanowi duże ułatwienie. Możesz całkowicie zająć się własnymi sprawami, a ekipa specjalistów zajmie się przetransportowaniem i zamontowaniem domku w wyznaczonym przez Ciebie miejscu na działce.

Jakie są najważniejsze zalety wynikające z nabycia domku letniskowego?

Jedną z najistotniejszych zalet związanych z korzystaniem z domku letniskowego bez tarasu jest konstrukcja wykonana z wysokiej jakości bali świerkowych, co przekłada się na dużą stabilność i wytrzymałość – przy jednoczesnym zachowaniu nienagannych walorów estetycznych. Prosta budowa ułatwia swobodne aranżowanie przestrzeni wewnątrz domku, na przykład poprzez wydzielenie jej ściankami działowymi. Obszerne przeszklone drzwi wejściowe wpuszczają sporo naturalnego światła do wnętrza, zwiększając funkcjonalność oraz optycznie rozjaśniając pomieszczenie. Uchylno-rozwierane okna umożliwiają przewietrzenie domku oraz wpuszczenie świeżego powietrza.

Bogate opcje personalizacji domku letniskowego

Dzięki możliwości skorzystania z wielu gotowych projektów możesz łatwo wybrać dokładnie ten domek, który swoją wielkością i kształtem, a także liczbą okien odpowiada Tobie i Twoim najbliższym. Dopasuj go do indywidualnych preferencji, aby mógł jak najlepiej Ci służyć. Ponadto specjaliści z firmy domkidrewniane.org udostępniają szereg usług dodatkowych, w ramach których możliwe jest pokrycie dachu gontem bitumicznym. Do wyboru jest wykonanie stolarki drewnianej bądź blaszanej. Możliwa jest też opcja pokrycia dachu papą lub blachodachówką – w zależności od budżetu, jakim dysponujesz oraz od preferencji, jakie masz. Możesz zdecydować się również na wykonanie ocieplenia podłogi, ścian czy dachu. Przydatną opcją jest też usługa wyposażenia domku w okiennice bądź rynny (PCV lub stalowe). Dla tych osób, które nie mają czasu, głowy czy umiejętności przydatna jest możliwość zlecenia montażu domku profesjonalistom.