SAUNY DREWNIANE

3 produkt(ów)

3 produkt(ów)

Przydomowa sauna staje się coraz popularniejszym wyposażeniem działek. Stanowi ona doskonały sposób na zagospodarowanie przydomowej przestrzeni i – co więcej – zadbania o nasze samopoczucie. Inwestycja w domek z sauną pozwoli Ci upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Nasza firma oferuje różnorodne sauny drewniane ogrodowe wykonane z najwyższej jakości materiałów. Każdy nasz domek drewniany z sauną został zaprojektowany i skonstruowany, w taki sposób, aby zmieściła się tam również sofa oraz niewielki stoliczek kawowy. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą odciąć się od codziennej rzeczywistości i zadbać o swoje dobre samopoczucie. Możesz również postawić na domek drewniany obejmujący saunę oraz przestrzenny taras.

Domek drewniany z sauną, czyli jak zagospodarować przydomową przestrzeń

Sauna drewniana to inwestycja, która będzie służyć przez lata. Ta z pozoru niewielka konstrukcja może stać się prawdziwym uatrakcyjnieniem przydomowej przestrzeni, a także służyć jako dodatkowe pomieszczenie do wypoczynku. Co więcej, każda sauna, którą znajdziesz w aktualnej ofercie naszej firmy, może nie tylko zagościć w Twoim ogrodzie, ale także na niezabudowanej działce rekreacyjnej, aby urozmaicić jej przestrzeń, a także zwiększyć jej atrakcyjność. Sauna w domku drewnianym to doskonała propozycja zarówno dla osób fizycznych, jak i właścicieli ośrodków wypoczynkowych czy ośrodków uzdrowiskowych, którzy chcąc podwyższyć standard świadczonych przez siebie usług.

Sauna - na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

Ze względu na rosnące zainteresowanie saunami drewnianymi ogrodowymi przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto zapoznać się z poszczególnymi parametrami, które sprawią, że inwestycja okaże się opłacalna. Decydując się na zakup sauny drewnianej, warto zwrócić szczególną uwagę na materiał, z jakiego została ona wykonana. Drewno wykorzystane do jej budowy powinno charakteryzować się świetnymi właściwościami, a dokładnie wysoką odpornością na działanie wilgoci oraz wysokiej temperatury.

Jako firma, chcąca świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie oferujemy drewniane sauny z suszonego litego bala, bala świerkowego oraz świerku skandynawskiego, charakteryzujące się dużym stopniem wytrzymałości. Ponadto każda oferowana przez nas sauna drewniana ogrodowa posiada spadzisty dach - istnieje możliwość jego pokrycia gontemgniotem lub blachodachówką, które doskonale zabezpieczają konstrukcję przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych. Wszystkie elementy, z których powstaje sauna, zostały przez nas poddane precyzyjnej obróbce, dzięki czemu konstrukcja pozwala na szybki i samodzielny montaż.

Jaki domek z sauną wybrać?

Przydomowa sauna, podobnie jak domek letniskowy, powinny spełniać swoje przeznaczenie. Na naszej stronie internetowej masz okazję zapoznać się z różnymi propozycjami drewnianych saun. Oferujemy zarówno konstrukcje zachwycające prostotą, które świetnie sprawdzą się w momencie, gdy przydomowa przestrzeń jest niewielka, jak i sauny drewniane ogrodowe z dodatkowym pomieszczeniem, a nawet tarasem. Jeśli poszukujesz budżetowego rozwiązania, to proponujemy domek z sauną Joonas w całości wykonany ze świerku skandynawskiego z wpół przeszklonymi drzwiami. Ściany frontowe zostały dodatkowe opatrzone wypustem dachu, który chroni budynek przed zawilgoceniem.

Nieco większą powierzchniową propozycją jest sauna drewniana Antti stawiana na impregnowanych podwalinach izolujących budynek od podłoża. Sauny z tarasem, takie, jak Tervo, Eino, Otto czy Pekka, to nie tylko doskonałe rozwiązanie na zagospodarowanie działki rekreacyjnej, ale także wyposażenie wcześniej wspomnianych ośrodków wypoczynkowych oraz uzdrowiskowych. Każdy domek z sauną oraz tarasem posiada dodatkowe pomieszczenia, które w zależności od wybranej konstrukcji mogą pełnić funkcję szatni bądź łazienki z prysznicem. Jednak co najważniejsze wszystkie oferowane przez nas sauny drewniane ogrodowe mogą zostać postawione bez zezwoleń budowlanych.

Drewniane sauny dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb!

Nasza firma nie tylko sprzedaje drewniane sauny ogrodowe, ale może również podjąć się profesjonalnego montażu. Ponadto chcąc zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym możliwym poziomie, a także sprawić, by zamówiona sauna drewniana ogrodowa służyła im jak najdłużej, umożliwiamy jej dodatkową personalizację według indywidualnych potrzeb. Podczas składania zamówienia wystarczy zaznaczyć, że zamawiany przez Ciebie domek drewniany z sauną ma dodatkowo zostać poddany procesowi malowania bądź ocieplenia. Oferujemy ocieplenie dachu, ścian oraz podłogi. Możemy również zamontować rynny wykonane z PVC lub stalowe, które ułatwią odprowadzenie wody nagromadzonej w wyniku intensywnych opadów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi konstrukcjami! Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty - skontaktuj się z nami. Postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.