Doskonale nadający się do spędzania czasu w zaciszu własnego ogrodu wykonany z drewna modrzewiowego taras sprawi, że niedzielny obiad, rodzinne spotkanie czy grill z przyjaciółmi nabiorą zupełnie nowego wymiaru.

Taka dopasowana do domu konstrukcja zapewnia dodatkową, utwardzoną i funkcjonalną przestrzeń w naszym ogrodzie jednocześnie nadając mu odmienny charakter. Dookoła tarasu rozmieszczone zostały duże modrzewiowe donice, w których posadzono krzewy ozdobne. Dodatkowe białe, różowe i zielone akcenty ożywiają przestrzeń, a komplet białych nowoczesnych mebli ogrodowych zwraca na siebie uwagę nieprzeciętną bryłą. Dużą przestrzeń tarasu wypełnia również kuty zestaw czterech krzeseł i wysokiego stołu ze szklanym blatem. Dodatkowy, mobilny i rozkładany parasol daje możliwość schowania się przed deszczem lub słońcem w każdym, znajdującym się poza zadaszeniem domu miejscu tarasu. Zapraszamy do zapoznania się z galerią inspiracji.

Taras z drewna modrzewiowego widok z lewej strony - domkiletniskowe.orgTaras z drewna modrzewiowego widok z prawej strony - domkiletniskowe.orgTaras z drzewa modrzewiowego widok z przodu - domkiletniskowe.orgTaras z drzewa modrzewiowego z zadaszeniem domu- domkiletniskowe.orgTaras z drzewa modrzewiowego  - domkiletniskowe.orgTaras z drzewa modrzewiowego schody - domkiletniskowe.orgTaras z drzewa modrzewiowego doskonałe dopasowanie - domkiletniskowe.orgTaras z drzewa modrzewiowego donice modrzewiowe z drzewkami ozdobnymi - domkiletniskowe.orgTaras z drzewa modrzewiowego przełamanie kolorów - domkiletniskowe.orgTaras z drzewa modrzewiowego widok  na nowoczesne meble - domkiletniskowe.orgTaras z drzewa modrzewiowego donice - domkiletniskowe.orgTaras z drzewa modrzewiowego wysokiej jakości drewno - domkiletniskowe.org