Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą wizualizację aranżacji wnętrza drewnianego domku letniskowego Weekend. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji oraz możliwości łatwego przekształcenia w domek całoroczny Weekend stanowi doskonałe miejsce wypoczynku dla całej rodziny na każdą porę roku.

Wycieczka składa się z trzech części, gdzie każda umożliwia obejrzenie jednego z trzech pomieszczeń od środka. Pierwszą część stanowi widok pokoju dziennego połączonego z kuchnią. W salonie na uwagę zasługuje bardzo dobrze prezentująca się zabudowa kuchenna oraz dodatki nadające wnętrzu charakteru. Drugim pokojem jest niewielka sypialnia. W sypialni umieszczono duże dwuosobowe łóżko, dwie szafki z wykończeniem identycznym jak meble w pokoju dziennym oraz dizajnerskie półki ścienne. Ostatnie z pomieszczeń to łazienka z kabiną prysznicową i WC. Łazienka została częściowo opłytkowana, a meble, dopracowane detale i dodatki sprawiają, że pasuje do reszty wnętrz.

Po wycieczce porusza się za pomocą myszy. Kamerę obraca się przytrzymując lewy przycisk myszy na aranżacji i w tym samym czasie ruszając myszą w lewo/prawo górę/dół.