Nieszablonowy, otynkowany drewniany domek na wynajem z wnętrzem w stylu marynistycznym. Wnętrze domku można określić w jednym zdaniu: powiew morskiej bryzy oraz kunszt dopracowania detali w samym sercu gór.

Doskonałe wyczucie w połączeniu z obecnością ciemnych, niebieskich, morskich motywów kontrastujących z bielami daje wspaniały efekt. Obecność drewna oraz grubych lin pozwalają odczuć surowość materiałów i przywodzą na myśl pobyt na okręcie. Oparty na konstrukcji domku letniskowego Weekend domek składa się z trzech pomieszczeń: saloniku z kuchnią stanowiącego serce budynku, dwuosobowej sypialni oraz łazienki. Na uwagę zasługuje zabudowa kuchni i inne rozwiązania takie jak lampa z lnianym abażurem i statywem wykonanym z liny. Domek doskonale nada się dla wakacyjny pobyt czteroosobowej rodziny lub grupy przyjaciół. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości właściciela.

Domek Weekend w stylu marynistycznym  widok z zewnątrz - domkiletniskowe.orgWnętrze, pokój główny domku marynistycznego - domkiletniskowe.orgWnętrze domku - wyjątkowa lampa marynistyczna - domkiletniskowe.orgPokój główny, widok na kuchnię - domek marynistyczny - domkiletniskowe.orgSypialnia domku marynistycznego - domkiletniskowe.orgŁazienka w domku marynistycznym - domkiletniskowe.org