Przedstawiam drewniany domek Weekend 3, który doskonale pokazuje możliwości wprowadzania zmian konstrukcyjnych w projekt. Powiększona powierzchnia tarasu wraz z wyposażeniem urozmaica każdy wieczór, a zastosowanie okien z plexiglas pozwala na wypoczynek od wiosny do późnej jesieni.

Prezentowany w galerii domek to Weekend 3 dostosowany konstrukcyjnie do wymogów klienta. Zmianom uległ taras, który został przedłużony razem z dachem, a przednia jego cześć zabudowana pełnymi barierkami z balika. Ściany w kolorze orzecha pokrywa doskonale współgrający barwą blaszany dach. Barierki z dachem łączą tafle z poliwęglanu, które oferując dodatkową ochronę przed słońcem i deszczem jednocześnie izolują przestrzeń zadaszenia od owadów. Sam taras wyposażony jest w trzy leżaki, drewniany stół z kompletem stalowych krzeseł oraz pokaźnego grilla urozmaicającego każdy letni wieczór. Całość oświetlają lampki rozpięte pod dachem. Wnętrze otwiera salon w którym znajduje się kominek ogrzewający cały domek, niewielki salon zorganizowany przy wejściu, jak i dobrze wyposażoną kuchnię umieszczoną przy tylnej ścianie pomiędzy łazienką a jedną z sypialni. Sypialnie z drewnianymi łóżkami zapewniają wygodę, natomiast drewniane żaluzje komfortowy sen w ciszy i poza zasięgiem ulicznego oświetlenia. Warto dodać, że domek został całościowo ocieplony i wykorzystywany jest całorocznie.

Zapraszam do galerii zdjęć.

Drewniany domek letniskowy Weekend III front - domkiletniskowe.orgDrewniany domek letniskowy Weekend III taras - domkiletniskowe.orgDrewniany domek letniskowy Weekend III salon - domkiletniskowe.orgDrewniany domek letniskowy Weekend III kominek - domkiletniskowe.orgDrewniany domek letniskowy Weekend III łazienka - domkiletniskowe.orgDrewniany domek letniskowy Weekend III  sypialnia - domkiletniskowe.org