Biuro, sypialnia dla gości czy siedziba wschodzących gwiazd rocka! Poniżej przedstawiamy trzy inspirujące pomysły na aranżację domku letniskowego Ania, prosto z Wielkiej Brytanii.

Nie masz miejsca żeby przenocować swoich gości i szukasz pomysłu na pokój gościnny? Chcesz mieć miejsce do pracy blisko domu, a nie chcesz płacić za wynajem? Twoje dzieci potrzebują miejsca do realizacji swoich pasji? Te trzy doskonałe realizacje pokazują w jak prosty sposób możemy odmienić naszą codzienność i zyskać więcej przestrzeni. Zapraszamy do obejrzenia galerii. Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości właściciela.

Domek drewniany Ania widok z zewnątrz - domkiletniskowe.orgTaras domku drewnianego letniskowego Ania - domkiletniskowe.orgPoręcz tarasu domku drewnianego letniskowego Ania - domkiletniskowe.orgOkno w domku letniskowym Ania - domkiletniskowe.orgPokój gościnny w drewnianym domku letniskowym - domkiletniskowe.orgPokój gościnny w drewnianym domku letniskowym - widok przez okno - domkiletniskowe.orgPokój gościnny w drewnianym domku letniskowym - widok z zewnątrz - domkiletniskowe.orgBiuro w drewnianym domku letniskowym - domkiletniskowe.orgBiuro gościnny w drewnianym domku letniskowym - widok z zewnątrz - domkiletniskowe.orgBiuro gościnny w drewnianym domku letniskowym - widok przez okno - domkiletniskowe.orgMiejsce na próby zespołu w drewnianym domku letniskowym - domkiletniskowe.orgMiejsce na próby zespołu w drewnianym domku letniskowym - widok z zewnątrz- domkiletniskowe.org