Prezentowany w poniższej galerii domek Dominik znakomicie ukazuje połączenie architektury drewnianej z prostym, ale i funkcjonalnym wystrojem wnętrz. Dominik to idealny domek na wieczornego grilla, nocny piknik pod gwiazdami czy rodzinny wypad na urlop.

Domek Dominik w przedstawionej wersji to znakomita forma zabudowy przeznaczona typowo na wypoczynek. Pomimo prostej i dość surowej konstrukcji, domek oferuje ciepłe wnętrze. Dobudowany taras rozszerza możliwości budynku, udostępniając miejsce na wieczorne leniuchowanie czy noc pod gwiazdami. Do wnętrza prowadzi dwoje drzwi: jedne umieszczone w wiatrołapie oraz drugie, balkonowe w salonie. Przedsionek wyposażony jest w zamykaną drewnianą skrzynię na obuwie, na której można swobodnie usiąść. Przestronne wnętrze oferuje salon połączony z kuchnią oraz jadalnią. Kuchnia wyposażona jest w komplet mebli kuchennych, lodówkę oraz doprowadzone niezbędne media. Tuż obok znajduje się wykonany z litej sosny stół z kompletem krzeseł. Dalej, obok klatki schodowej wstawiony został wygodny narożnik wraz z drewnianym stolikiem kawowym. W łazience obok toalety i prysznica umieszczone zostały przykryte blatem pojemne regały, w którym osadzona została umywalka. Wystrój uzupełniają osadzone w stal staromodne lusterka oraz obłożone w druciane klosze naścienne lampki. Do dwóch urządzonych na piętrze sypialni, wprost z salonu prowadzą drewniane schody wychodzące na doświetlony oknem dachowym korytarz. W każdej z sypialni stoi podwójne łóżko oraz ozdobny regał pełniący rolę niewielkiej szafki nocnej. Dzięki całkowitemu ociepleniu z domku można korzystać o każdej porze roku – od letnich wakacji po zimowe ferie, traktując go jak apartament za miastem lub miejsce do zamieszkania na stałe.

Drewniany domek letniskowy Dominik front - domkiletniskowe.orgDrewniany domek letniskowy Dominik - domkiletniskowe.orgDrewniany domek letniskowy Dominik - domkiletniskowe.orgDrewniany domek letniskowy Dominik - domkiletniskowe.orgDrewniany domek letniskowy Dominik - domkiletniskowe.orgDrewniany domek letniskowy Dominik  - domkiletniskowe.orgDrewniany domek letniskowy Dominik front - domkiletniskowe.orgDrewniany domek letniskowy Dominik - domkiletniskowe.orgDrewniany domek letniskowy Dominik - domkiletniskowe.orgDrewniany domek letniskowy Dominik - domkiletniskowe.org