Jak znakomicie zaaranżować przydomową przestrzeń ogrodu? Odpowiedź stanowi ta aranżacja drewnianego domku Oriental V będący połączeniem nowoczesnego domku ogrodowego z zadaszeniem tarasu.

Oriental V SD stanowi ciekawą alternatywę dla popularnych drewnianych altan, choć możliwości oferuje dużo większe. Domek posiada boczny taras nietypowo wyposażony w drewnianą podłogę, na którym znajdują się meble wykonane w całości z euro-palet. Wnętrze oferuje dwa niezależne od siebie pomieszczenia, każde z osobnym wejściem. Większe, dostępne wprost z tarasu wyposażone jest w krzesła vintage, stolik oraz kanapę wykonaną z palet. Mniejsze z pomieszczeń funkcjonuje jako schowek na rowery oraz meble ogrodowe. Proste dekoracje w formie lamp stylizowanych na naftowe, drewniana szafka wisząca z okleiną drewnopodobną oraz niewielka komoda w rogu pomieszczenia mają znaczący wpływ na funkcjonalność. Nadając pomieszczeniu rustykalny i niepowtarzalny charakter. Ten model dodatkowo został wyposażony w okiennice, które zapewniają zaciemnienie w słoneczne dni i urozmaicają wygląd elewacji.

Zapraszam do galerii zdjęć.


Drewniany domek Oriental 5 z tarasem - domkiletniskowe.orgDrewniany domek Oriental 5 z tarasem - domkiletniskowe.orgDrewniany domek Oriental 5 z tarasem - zadaszenie - domkiletniskowe.orgDrewniany domek Oriental 5 z tarasem - wnętrze - domkiletniskowe.org