Mam zaszczyt przedstawić Państwu domek letniskowy Kristi w ekskluzywnej aranżacji. Drobiazgowe wykończenie wnętrz oraz pełna palet dodatków sprawia, że od domku bije ciepłem rodzinnym i komfortem.

Prezentowany domek Kristi został wybudowany z myślą całorocznego użytkowania. Ze względu na nierówny teren postawiony został na bloczkach betonowych, od strony tarasu położone są dwie warstwy, aż do pięciu z tyłu. Dla ukrycia bloczków jako elementów konstrukcyjnych zastosowano kamień granitowy, który okala podstawę domku dookoła. Budynek pokryty jest stylowym gontem w kolorze czarnym, a ściany pomalowane farbą HK-Lazur w kolorze toskańskiej szarości. Każda część domu – od podłogi po dach – została wewnętrznie ocieplona, co przy ogrzewaniu elektrycznym zastosowanym w domku znakomicie ogranicza straty ciepła zimą. Godną uwagi zmianą w stosunku do oryginalnego projektu jest dobudowany na pełną szerokość domu taras, który w lewej części wyposażony został w wygodny hamak i wykonaną z euro-palet kanapę oraz komplet mebli ogrodowych po prawej jego stronie. Wnętrze oferuje swoją powierzchnią w pełni wyposażoną w meble oraz akcesoria kuchnię połączoną z salonem. W salonie znajduje się stół kawowy z wygodnymi kanapami i fotelami oraz niewielkie biurko. Znajduje się tam również niewielka lodówka. Naprzeciw kuchni umiejscowione są dwie sypialnie wyposażone w proste drewniane łóżka oraz szafki nocne. Pomiędzy kuchnią a sypialniami, w tylnej części budynku umieszczona jest łazienka wyposażona w pojemny drewniany regał, zbudowany na podstawie kwadratu prysznic oraz toaletę. Wszelkie zastosowane dodatki oraz dekoracje w rodzaju roślin i ozdób zarówno na tarasie jak i wewnątrz tworzą niezwykłą atmosferę ciepła rodzinnego. Natomiast doskonałe i precyzyjne wykończenie domku sprawia, że aż chce się tutaj zamieszkać!

Drewniany domek Kristi - front - domkiletniskowe.orgDrewniany domek Kristi - tył - domkiletniskowe.orgDrewniany domek Kristi - taras - domkiletniskowe.orgDrewniany domek Kristi - taras - domkiletniskowe.orgDrewniany domek Kristi - kuchnia - domkiletniskowe.orgDrewniany domek Kristi - salon - domkiletniskowe.orgDrewniany domek Kristi - łazienka - domkiletniskowe.orgDrewniany domek Kristi - łazienka - domkiletniskowe.orgDrewniany domek Kristi - sypialnia - domkiletniskowe.orgDrewniany domek Kristi - sypialnia- domkiletniskowe.org