GARAŻE DREWNIANE

7 produkt(ów)

 • Drewniany garaż jednostanowiskowy A 16,5 m2

  Drewniany garaż jednostanowiskowy Adrianna 16,5 m2

  16 000,00 zł
 • Garaż Rauma 32,3 m2

  Drewniany garaż jednostanowiskowy Oregon 32,3 m2

  25 892,00 zł
 • Drewniany garaż dwustanowiskowy F 34,8 m2

  Drewniany garaż dwustanowiskowy Florentyna I 34,8 m2

  53 500,00 zł
 • Drewniany garaż dwustanowiskowy F II 58,5 m2

  Drewniany garaż dwustanowiskowy Florentyna II 58,5 m2

  67 900,00 zł
 • Garaż B II 27,5 m2

  Drewniany garaż jednostanowiskowy Bernadetta II 27,5 m2

  49 100,00 zł
 • Drewniany garaż jednostanowiskowy B 24,7 m2

  Drewniany garaż jednostanowiskowy Bernadetta I 24,7 m2

  18 950,00 zł
 • Drewniany garaż dwustanowiskowy E 32,6 m2

  Drewniany garaż dwustanowiskowy Eleonora I 32,6 m2

  22 500,00 zł

7 produkt(ów)

Garaż drewniany – projekt na miarę Twoich potrzeb

Garaże drewniane oferowane przez firmę domkiletniskowe.org – Wood Pol Michał Chrzan są zaprojektowane zgodnie z Twoimi potrzebami. Możesz wybierać spośród jedno- lub dwustanowiskowych modeli, wyposażonych w wiatę lub nie, w zależności od tego, z ilu samochodów zazwyczaj korzystasz lub jakie oczekiwania w tym względzie mają pozostali członkowie rodziny. Drewniany garaż bez problemu pomieści każdy samochód osobowy, a po podwyższeniu także przyczepę, chroniąc karoserię przed szkodliwym oddziaływaniem wilgoci, śniegu czy silnych promieni słonecznych. Jeśli jesteś na etapie zagospodarowywania swojej działki rekreacyjnej czy przydomowej, zdecydowanie warto, żebyś zainteresował się tą opcją.

Garaż z drewna bez pozwolenia na budowę

Nieduża powierzchnia zabudowy garażowej sprawia, że wnosząc obiekt tego typu nie trzeba uzyskiwać pozwolenia na budowę. To znacząco skraca czas i przyspiesza okres od momentu pojawienia się koncepcji do jej wdrożenia w życie. Swoim nowym garażem można cieszyć się zdecydowanie szybciej. Prosta konstrukcja zachęca do samodzielnego montażu garażu na działce budowlanej czy rekreacyjnej nawet tym osobom, które nie mają specjalistycznego sprzętu ani wiedzy. Ustawiony przy domu jednorodzinnym zaspokoi zapotrzebowanie rodziny na przestrzeń chroniącą samochód przed czynnikami atmosferycznymi. Bez problemu zmieści auto osobowe każdej marki, a przy tym nie zabierze zbyt dużo cennej przestrzeni. Pasuje także do małych działek, w których brakuje miejsca do wzniesienia większego budynku gospodarczego. Do stworzenia garażu wykorzystano wysokiej jakości świerk skandynawski, który charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na zmienne warunki pogodowe. Wygodna w użytkowaniu dwuskrzydłowa brama zapewnia wygodne manewrowanie oraz równie bezpieczny wjazd, co wyjazd. Dwuspadowy dach sprawia, że konstrukcja ma odpowiednie nachylenie, a zgromadzony śnieg i liście same spadają na ziemię, nie wymagając dodatkowych prac porządkowych czy odśnieżania. Zaopatrzenie garażu w okno zapewnia lepsze doświetlenie pomieszczenia, przydatne podczas drobnych prac konserwacyjnych przy aucie. Ponadto garaże drewniane, które stanowią część naszej bogatej oferty, z powodzeniem mogą służyć jako domki narzędziowe, przydatne dla każdego działkowicza, ogrodnika i miłośnika przydomowego warzywniaka. Ci inwestorzy, którzy nie mają czasu ani ochoty do samodzielnego malowania, montażu czy ułożenia rynien, mogą dodatkowe usługi związane z przygotowaniem garażu oddać w ręce fachowcom z firmy Wood Pol.

Garaż drewniany z wiatą – trwałość na lata

Dla osób, które oczekują od przydomowych rozwiązań trwałości i wytrzymałości na lata firma domkiletniskowe.org – Wood Pol Michał Chrzan przygotowała funkcjonalne modele garaży drewnianych z wiatami. Konstrukcja z drewna świerku skandynawskiego zapewnia wieloletnią stabilność, niezależnie od warunków atmosferycznych To sprawia, że garaże drewniane z wiatą są dopasowane do polskiej kapryśnej, często zmieniającej się pogody. Przestronna wiata bez problemu pomieści auto osobowe z przyczepą bądź dwa samochody. Będący częścią obiektu budynek zamykany na jednoskrzydłowe drzwi sprawdzi się idealnie w przypadku majsterkowiczów. Będą oni mogli bezpiecznie przechowywać w nim części i akcesoria samochodowe, ale także ogrodowe narzędzia, niezbędne do pielęgnacji trawnika i nasadzeń. Drzwi celowo zostały w połowie przeszklone – dzięki temu do pomieszczenia dociera sporo światła naturalnego, potrzebnego do pracy. Przyjemna estetyka bazująca na naturalnych elementach drewnianych jest miła dla oka, wpisuje się dobrze w aktualne trendy, a przy okazji jest w pełni funkcjonalna. Istnieje możliwość zlecenia pomalowania garażu drewnianego z wiatą przez fachowców z firmy domkidrewniane.org. Mogą oni również na zlecenie inwestora zamontować rynny. Aby zapewnić pełną funkcjonalność i estetykę dachu, klient może zamówić dodatkowo pokrycie go papą lub gontem bitumicznym.

Garaże drewniane – komfort i wygoda na działce

Jeśli poszukujesz rozwiązań, które sprawią, że otoczenie Twojego domu całorocznego bądź domku letniskowego stanie się bardziej funkcjonalne, postaw na swojej działce garaż drewniany z wiatą. Obiekt ten nie wymaga załatwiania pozwolenia na budowę, przez co od pomysłu do realizacji upłynie minimalny odstęp czasowy. Garaż z drewna znakomicie uzupełnia działkę rekreacyjną, usytuowaną blisko malowniczego jeziora, gór czy parku krajobrazowego. Pozwoli wygodnie i bezpiecznie przechować sprzęt ogrodniczy, taki jak grabie, szpadel czy kosiarka, ale też uchronić auto przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Garaż drewniany do samodzielnego montażu to wygodna alternatywa dla budynków murowanych, wymagających od inwestora więcej czasu, nakładu pracy i cierpliwości. Garaże drewniane z montażem i transportem pozwalają oddelegować najmniej przyjemną (dla niektórych) część realizacji planu profesjonalnej ekipie, która zajmuje się tym na co dzień. Zobacz, jak wygodnie można spędzać weekendy, gdy przestrzeń do przechowywania auta i ogrodowych akcesoriów cieszy Twoje oko!