- Trwały i wytrzymały domek do ogrodu
- Dostępny z szeroką paletą dodatków
- Domek łatwy w montażu i konserwacji
- Możliwość budowy bez pozwolenia budowlanego
- W całości ze świerku skandynawskiego
- Dostępny z usługami transportu i montażu
- Okres gwarancji: 24 miesiące
Sylwia to wykonany z gatunkowego drewna domek ogrodu, który znajdzie zastosowanie w każdym przydomowym ogrodzie, jak i na prywatnej działce. Wymiary umożliwiają budowę domku bez pozwoleń budowlanych.
Wymiary zewnętrzne wynoszą 440x362 cm, z czego 360x300 cm przypada na powierzchnię zabudowy. Wykonane z bala świerkowego ściany o grubości 44 mm mają wysokość 205 cm. Domek w najwyższym punkcie kalenicy osiąga 263 cm wysokości. Ściany kryje dwuspadowy, pełny dach o symetrycznym 19,2 stopniowym spadzie oraz powierzchni całkowitej 10,2 m2. Podłogę, podobnie jak dach wykonano z deski 19 mm.
Na powierzchnię domku składa się jedno 10 m2 pomieszczenie, do którego z zewnątrz prowadzą dwuskrzydłowe, częściowo przeszklone drzwi. Wnętrze swobodnie pomieści niezbędne narzędzia lub meble służące w ogrodzie, dzięki czemu może zostać wykorzystany w ogrodzie w formie składzika, jak i na ROD w formie sporej altany. Wyposażenie domku uzupełniają dodatki w rodzaju rynien, zmiany pokrycia dachu oraz zastosowania ocieplenia. Dodatkowo, gotowy do montażu zestaw może zostać przez nas doręczony, zmontowany oraz pomalowany.
440x362 cm
16,7 m2
360x300 cm
19o
19 mm
70 cm
205 cm
19 mm
263 cm
19 mm
10,2 m2
1x 1510x1860 mm
| Wymiar z el. wystającymi: | 440x362 cm |
|---|---|
| Wymiar bez el. wystających: | 360x300 cm |
| Grubość ściany: | 44 mm |
| Wysokość ściany: | 205 cm |
| Wysokość w szczycie: | 263 cm |
| Powierzchnia zabudowy: | 10,2 m2 |
| Powierzchnia dachu: | 16,7 m2 |
| Kubatura konstrukcji: | - |
| Kąt nachylenia dachu: | 19o |
| Wypust dachu: | 70 cm |
| Grubość deski dachowej: | 19 mm |
| Grubosć deski podłogowej: | 19 mm |
| Wymiar belki podwalinowej: | - |
| Ilość drzwi: | 1x 1510x1860 mm |
| Ilość okien nieotwieralnych: | - |
| Ilość okien uchylnych: | - |
| Ilość okien rozwieranych: | - |
| Ilość okien uch. rozw.: | 1x 1190x890 mm |
| Ilość podw. okien uch. rozw.: | - |
Każda konstrukcja jest sprzedawana do samodzielnego montażu. Klient otrzymując konstrukcję w pakiecie dostaje instrukcję oraz elementy służące do montażu. Opcje dodatkowe, w których znajduje się między innymi transport i montaż przez jedną z naszych ekip są opisane w artykule: opcje dodatkowe.
Kolory na jakie mogą być pomalowane konstrukcje drewniane można znaleźć w artykule: kolory malowania.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć w artykule: najczęściej zadawane pytania.
O przygotowaniu podłoża pod konstrukcję drewnianą oraz o montażu domku letniskowego można przeczytać w artykułach:
1. Przygotowanie podłoża pod domek letniskowy.
2. Montaż domku letniskowego.
Temat budowy konstrukcji bez pozwolenia budowlanego przybliży artykuł: budowa bez pozwolenia.
Katalogi naszych konstrukcji w formacie PDF są dostępne pod adresem: katalogi PDF.
Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji po urządzeniu przez klientów w blogu Inspiracje.
Jeżeli nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytania zapraszamy do kontaktu.
-
Drewniany domek ogrodowy Enzo B 14,4 m2
17 200,00 zł -
Drewniany domek ogrodowy Britta A 6,9 m2
7 400,00 zł -
Drewniany domek ogrodowy Britta B 8,1 m2
8 000,00 zł



