- Konstrukcja jest ustawiana na podwyższeniu
- Domek posiada niewielki taras
- Dwie huśtawki w zestawie
- Po montażu konstrukcja jest stabilna
- W całości wykonany ze świerku skandynawskiego
- Sprawdzi się jako domek dla zabaw dla dziewczynek i chłopców
- 24 miesięczna gwarancja
Wykonany z drewna domek dla dzieci na podwyższeniu Staś zostanie centrum dziecięcych zabaw w ogrodzie. Atrakcyjny wygląd i nieograniczone możliwości aranżacji sprawią , że domek sprawdzi się zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.
. Domek w szczycie wliczając podwyższenie mierzy 287 cm. Bez podwyższenia wymiar w szczycie to 169 cm, a wysokość ścian jest równa 117 cm. Domek został zwieńczony dwuspadowym dachem o powierzchni 4,6 m2, nachyleniu 29o oraz 70 cm wypuście z przodu budynku. Dach, ściany oraz podłoga zostały wykonane z grubej na 16 mm deski świerkowej. Dopasowane elementy konstrukcyjne umożliwiają bezproblemowy montaż przy użyciu podstawowych narzędzi.Wnętrze domku składa się z jednego pomieszczenia po powierzchni 2,1 m2 . Z przodu domku znajduje się zadaszony taras, jednoskrzydłowe drzwi wejściowe oraz dwa okna. Domek można odebrać w siedzibie firmy lub zamówić transport.
| Wymiar z el. wystającymi: | 421x284 cm |
|---|---|
| Wymiar bez el. wystających: | 212x284 cm |
| Grubość ściany: | 16 mm |
| Wysokość ściany: | 117 cm |
| Wysokość w szczycie: | 169/287 cm |
| Powierzchnia zabudowy: | 2,1 m2 |
| Powierzchnia dachu: | 4,6 m2 |
| Kubatura konstrukcji: | - |
| Kąt nachylenia dachu: | 29o |
| Wypust dachu: | 70 cm |
| Grubość deski dachowej: | 16 mm |
| Grubosć deski podłogowej: | 16 mm |
| Wymiar belki podwalinowej: | - |
| Ilość drzwi: | 1x 510x1150 mm |
| Ilość okien nieotwieralnych: | 2x 380x440 mm |
| Ilość okien uchylnych: | - |
| Ilość okien rozwieranych: | - |
| Ilość okien uch. rozw.: | - |
| Ilość podw. okien uch. rozw.: | - |
Każda konstrukcja jest sprzedawana do samodzielnego montażu. Klient otrzymując konstrukcję w pakiecie dostaje instrukcję oraz elementy służące do montażu. Opcje dodatkowe, w których znajduje się między innymi transport i montaż przez jedną z naszych ekip są opisane w artykule: opcje dodatkowe.
Kolory na jakie mogą być pomalowane konstrukcje drewniane można znaleźć w artykule: kolory malowania.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć w artykule: najczęściej zadawane pytania.
O przygotowaniu podłoża pod konstrukcję drewnianą oraz o montażu domku letniskowego można przeczytać w artykułach:
1. Przygotowanie podłoża pod domek letniskowy.
2. Montaż domku letniskowego.
Temat budowy konstrukcji bez pozwolenia budowlanego przybliży artykuł: budowa bez pozwolenia.
Katalogi naszych konstrukcji w formacie PDF są dostępne pod adresem: katalogi PDF.
Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji po urządzeniu przez klientów w blogu Inspiracje.
Jeżeli nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytania zapraszamy do kontaktu.
Nie ma produktów podobnych do tego produktu.



