- Posiada taras i przestronne wnętrze
- Stabilna i wytrzymała konstrukcja
- Wykonany z wysokiej jakości świerku skandynawskiego
- Sprawdzi się jako domek dla zabaw dla dziewczynek i chłopców
- 24 miesięczna gwarancja
Drewniany domek z tarasem Pola będzie ulubionym miejscem zabaw każdego dziecka. Uniwersalna konstrukcja pozwoli na dowolną aranżację domku umożliwiając spełnienie dziecięcych marzeń.
Wymiar zewnętrzny domku łącznie z tarasem to 216x184 cm. Ściany, podłoga i dach są wykonane z 16 mm deski ze świerku skandynawskiego. Wysokość ścian domku to 117 cm, a w najwyższym punkcie domek mierzy aż 167 cm. Do montażu domku są potrzebne podstawowe narzędzia, a sam proces dzięki dopasowanym elementom przebiegnie bez problemów.
Wnętrze Poli stanowi jedno pomieszczenie o powierzchni 1,9 m2. Z przodu znajduje się taras, jednoskrzydłowe drzwi wejściowe i dwa okna. Domek można odebrać w siedzibie firmy lub zamówić transport.
| Wymiar z el. wystającymi: | 216x184 cm |
|---|---|
| Wymiar bez el. wystających: | 180x184 cm |
| Grubość ściany: | 16 mm |
| Wysokość ściany: | 117 cm |
| Wysokość w szczycie: | 167 cm |
| Powierzchnia zabudowy: | 1,9 m2 |
| Powierzchnia dachu: | 4,6 m2 |
| Kubatura konstrukcji: | - |
| Kąt nachylenia dachu: | 29o |
| Wypust dachu: | ~70 cm |
| Grubość deski dachowej: | 16 mm |
| Grubosć deski podłogowej: | 16 mm |
| Wymiar belki podwalinowej: | - |
| Ilość drzwi: | 1x 510x1150 mm |
| Ilość okien nieotwieralnych: | 2x 380x440 mm |
| Ilość okien uchylnych: | - |
| Ilość okien rozwieranych: | - |
| Ilość okien uch. rozw.: | - |
| Ilość podw. okien uch. rozw.: | - |
Każda konstrukcja jest sprzedawana do samodzielnego montażu. Klient otrzymując konstrukcję w pakiecie dostaje instrukcję oraz elementy służące do montażu. Opcje dodatkowe, w których znajduje się między innymi transport i montaż przez jedną z naszych ekip są opisane w artykule: opcje dodatkowe.
Kolory na jakie mogą być pomalowane konstrukcje drewniane można znaleźć w artykule: kolory malowania.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć w artykule: najczęściej zadawane pytania.
O przygotowaniu podłoża pod konstrukcję drewnianą oraz o montażu domku letniskowego można przeczytać w artykułach:
1. Przygotowanie podłoża pod domek letniskowy.
2. Montaż domku letniskowego.
Temat budowy konstrukcji bez pozwolenia budowlanego przybliży artykuł: budowa bez pozwolenia.
Katalogi naszych konstrukcji w formacie PDF są dostępne pod adresem: katalogi PDF.
Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji po urządzeniu przez klientów w blogu Inspiracje.
Jeżeli nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytania zapraszamy do kontaktu.
Nie ma produktów podobnych do tego produktu.



