- Konstrukcja jest ustawiana na podwyższeniu
- Domek posiada miejsce z przeznaczeniem na piaskownice
- Dach ściankę wspinaczkową i dwie huśtawki
- Po montażu konstrukcja jest stabilna
- W całości wykonany ze świerku skandynawskiego
- Sprawdzi się jako domek dla zabaw dla dziewczynek i chłopców
- 24 miesięczna gwarancja
Wykonany z drewna domek dla dzieci Jaś zostanie centrum dziecięcych zabaw w ogrodzie. Atrakcyjny wygląd i nieograniczone możliwości aranżacji sprawią, że domek sprawdzi się zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.
Domek w szczycie wliczając podwyższenie mierzy aż 314 cm. Dach, ściany oraz podłoga zostały wykonane z grubej na 16 mm deski świerkowej. Dopasowane elementy konstrukcyjne umożliwiają bezproblemowy montaż przy użyciu podstawowych narzędzi. Domek można odebrać w siedzibie firmy lub zamówić transport.| Wymiar z el. wystającymi: | 361x304 cm |
|---|---|
| Wymiar bez el. wystających: | 361x304 cm |
| Grubość ściany: | 16 mm |
| Wysokość ściany: | - |
| Wysokość w szczycie: | 314 cm |
| Powierzchnia zabudowy: | - |
| Powierzchnia dachu: | - |
| Kubatura konstrukcji: | - |
| Kąt nachylenia dachu: | 40o |
| Wypust dachu: | - |
| Grubość deski dachowej: | 16 mm |
| Grubosć deski podłogowej: | 16 mm |
| Wymiar belki podwalinowej: | - |
| Ilość drzwi: | - |
| Ilość okien nieotwieralnych: | - |
| Ilość okien uchylnych: | - |
| Ilość okien rozwieranych: | - |
| Ilość okien uch. rozw.: | - |
| Ilość podw. okien uch. rozw.: | - |
Każda konstrukcja jest sprzedawana do samodzielnego montażu. Klient otrzymując konstrukcję w pakiecie dostaje instrukcję oraz elementy służące do montażu. Opcje dodatkowe, w których znajduje się między innymi transport i montaż przez jedną z naszych ekip są opisane w artykule: opcje dodatkowe.
Kolory na jakie mogą być pomalowane konstrukcje drewniane można znaleźć w artykule: kolory malowania.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć w artykule: najczęściej zadawane pytania.
O przygotowaniu podłoża pod konstrukcję drewnianą oraz o montażu domku letniskowego można przeczytać w artykułach:
1. Przygotowanie podłoża pod domek letniskowy.
2. Montaż domku letniskowego.
Temat budowy konstrukcji bez pozwolenia budowlanego przybliży artykuł: budowa bez pozwolenia.
Katalogi naszych konstrukcji w formacie PDF są dostępne pod adresem: katalogi PDF.
Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji po urządzeniu przez klientów w blogu Inspiracje.
Jeżeli nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytania zapraszamy do kontaktu.
Nie ma produktów podobnych do tego produktu.



