Domki z tarasem

5 produkt(ów)

 • Domek drewniany letniskowy Ania 20m2

  Drewniany domek letniskowy Ania 20 + 7 m2

  21 000,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Salamanca 20,2 + 2,8 m2

  Drewniany domek letniskowy Salamanca 20,2 + 2,8 m2

  52 050,00 zł
 • Drewniany domek ogrodowy Montana 12,9 + 8,9 m2

  Drewniany domek ogrodowy Montana 12,9 + 8,9 m2

  20 300,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Pertti 18,1 + 2,9 m2

  Drewniany domek letniskowy Pertti 18,1 + 2,9 m2

  46 150,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Helsinki 16,1 + 5,5 m2

  Drewniany domek letniskowy Helsinki 16,1 + 5,5 m2

  35 750,00 zł

5 produkt(ów)

Szukasz idealnego drewnianego domku na lato? Domek działkowy z tarasem to jeden z naszych bestsellerowych modeli. Część zabudowana i część otwarta tarasowa dają Ci możliwość wypoczynku w naturze niezależnie od warunków pogodowych. W naszej ofercie domków drewnianych mamy projekty zabudowań poniżej 35 m2, które możesz stawiać bez pozwolenia, jak i powyżej 35 m2. Najmniejsze metraże mają głównie funkcję gospodarczą, większe mieszkalną. Właśnie wśród tych ostatnich najbardziej popularne są modele z tarasem. To one pozwolą Ci cieszyć się widokiem lasu czy łąki nawet w deszczowe wieczory, a w upalne dni lata dadzą schronienie przed słońcem pod zadaszonym tarasem.

Drewniany domek ogrodowy z tarasem Montana poniżej 35m2

Drewniany domek ogrodowy z tarasem Weekend stanowi bardzo dobrą alternatywę dla tradycyjnej altany. Weekend z powodzeniem można wybudować bez zezwolenia, a załączone materiały oraz prosta konstrukcja umożliwiają łatwy montaż. Użyte materiały sprawiają, że domek jest stabilny i wytrzymały, a dzięki odpowiedniej i systematycznej konserwacji posłuży przez długie lata. Domek składa się z dwóch pomieszczeń o powierzchni 15 m2, dwóch mniejszych pomieszczeń oraz dużego tarasu o powierzchni 8 m2. Taki domek letniskowy doskonały sposób na zaaranżowanie małej działki lub ogrodu. Część wewnętrzna i zewnętrzna pozwalają na relaks, nie zważając na warunki atmosferyczne. Razem z Weekendem oferujemy niemal wszystkie usługi dodatkowe realizowane przez jedną z profesjonalnych ekip montażowych.

Drewniany domek parterowy z tarasem – idealne rozwiązanie na działkę

Parterowe domki letniskowe cechuje prostota i minimalizm. Nie mają rozbudowanego wnętrza, ale o ile ich przeznaczeniem jest spędzanie weekendów i dni wolnych w sezonie letnim, to nie każdy potrzebuje piętrowego domu rodzinnego. Parterowe domki z tarasem mogą mieć także powyżej 35 m2, ale w naszej ofercie mamy dostępnych też sporo projektów, które nie wymagają zgody na budowę. Ich zdecydowaną korzyścią jest to, że nie trzeba stać w kolejkach w urzędach, żeby cieszyć się wypoczynkiem na własnej działce. Nasze najbardziej popularne modele dostępne są nawet w 2 tygodnie od złożenia zamówienia (bez montażu) lub z montażem w miesiąc od zakupu.

Domek letniskowy z tarasem Weekend IV to projekt, który doskonale posłuży rekreacji dla całej rodziny lub pozwoli Ci odetchnąć w razie potrzeby samotnego weekendu. Dostępny jest w kilku różnych wariantach, a wersja IV ma aż trzy pomieszczenia oraz sypialną antresolę. Zadaszony taras pozwoli Ci na dodatkową przestrzeń do relaksu z książką czy posiłku na zewnątrz, niezależnie czy świeci ostre słońce czy pada deszcz. Przestronne i jasne wnętrze wykonane jest z naturalnego drewna: świerku, który sprowadzany jest ze Skandynawii. Możesz dowolnie zaaranżować domek zarówno jako domek letniskowy, ale również pod przestrzeń biznesową, jak i małe biuro sezonowe. Zastosowanie opcji dodatkowych, takich jak system ociepleń dodatkowo umożliwią korzystanie z domku o każdej porze roku. Metraż domku sprawia, że można go wznieść bez jakichkolwiek pozwoleń budowlanych.

Domek parterowy z tarasem Olga to drewniany domek letniskowy, który może pełnić funkcję domku na wynajem w ośrodku wczasowym lub na kampingu, ale doskonale sprawdzi się również jako domek dla gości czy prywatna zabudowa w Rodzinnych Ogródkach Działkowych. Ma jedno pomieszczenie o wielkości 17,5 m2. Niewielka powierzchnia zabudowy części mieszkalnej pozwoli na budowę domku bez pozwolenia i załatwiania formalności, a duży zadaszony taras o metrażu 13,5 m2 na wygodne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Oferta domkiletniskowe.org – domek letniskowy z tarasem

Dotychczas zmontowaliśmy ponad 8000 domków drewnianych letniskowych i nie tylko, dla klientów indywidualnych oraz deweloperów zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich. Poza domkami drewnianymi z tarasem i dużymi domami letniskowymi oferujemy też altany, domki narzędziowe i inne obiekty rekreacyjne, jak np. domki saunowe. Nasz drewniany domek z tarasem na działkę lub do ogrodu to gwarancja jakości i opracowanie projektu z dbałością o każdy detal. Dodatkowo dajemy Ci możliwość wyboru, czy chcesz zrealizować montaż we własnym zakresie, czy z naszymi specjalistami, którzy wykonają go za Ciebie!

W naszej ofercie znajdziesz domki parterowe i piętrowe z tarasem, które świetnie nadają się na zagospodarowanie działek, dużych ogrodów czy nadmorskich kempingów. Każdy opracowany jest przez naszych specjalistów tak, aby spełniać Twoje oczekiwania i zagwarantować Ci funkcjonalność. Wszystkie modele wykonane są z doskonałej jakości surowców, a w tym głównie drewna pochodzącego ze Skandynawii. Dopasowanie poszczególnych drewnianych elementów do danego projektu możliwe jest dzięki zastosowaniu maszyn do cyfrowej obróbki, a dzięki temu możliwy jest szybki montaż konstrukcji. Łączymy nowoczesną technologię i nasze wieloletnie doświadczenie, co czyni nas liderem na rynku konstrukcji drewnianych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do kontaktu!