Domki na narzędzia

2 produkt(ów)

  • Drewniany domek z płaskim dachem Gloria H 11,5 m2

    Drewniany domek z płaskim dachem Gloria H 11,5 m2

    11 200,00 zł
  • Drewniany domek z płaskim dachem Gloria I 11,5 + 4 m2

    Drewniany domek z płaskim dachem Gloria I 11,5 + 4 m2

    12 500,00 zł

2 produkt(ów)

Domki drewniane na narzędzia są odpowiedzią na brak przestrzeni do gromadzenia akcesoriów ogrodowych, w tym kosiarki, sekatora, grabi, nawozów do roślin, opryskiwaczy czy węża ogrodowego. Firma Wood Pol Michał Chrzan - domkiletniskowe.org oferuje bogaty wybór rozwiązań, które zaspokajają potrzeby właścicieli ogrodów. Wśród najciekawszych modeli znajdziesz te z dachem płaskim, jednospadowym, ale też dwuspadowym czy piramidalnym, o powierzchni poniżej 10 m2, ale też sięgających 30 m2.

DOMKI DREWNIANE NA NARZĘDZIA DO OGRODU – BEZ ZGŁOSZENIA

Niewielka powierzchnia sprawia, że domki drewniane na narzędzia mogą być postawione bez pozwolenia na budowę. Nie wymaga to formalności, co znacząco przyspiesza wszystkie czynności związane z zaspokojeniem potrzeby przechowywania akcesoriów i narzędzi ogrodowych czy środków ochrony roślin. Po stronie właściciela leży to, co najprzyjemniejsze – wybór konkretnego modelu domku drewnianego na narzędzia, a dzięki szerokiej ofercie jest w czym wybierać. Łatwość dopasowania wariantu do własnych potrzeb, preferencji i wielkości działki to jeden z najważniejszych atutów tego rozwiązania.

DOMKI DREWNIANE NA NARZĘDZIA – JAKIE ARGUMENTY PRZEMAWIAJĄ ZA ICH WYBOREM?

Domki drewniane na narzędzia mają wiele zalet. Po pierwsze, zapewniają szybki, łatwy i wygodny dostęp do cennej zawartości. Jest to możliwe za sprawą dwuskrzydłowych drzwi wejściowych, w które wyposażono większość modeli. Dzięki przeszkleniom do wnętrza wpada naturalne światło, a to sprzyja pracom porządkowym wewnątrz obiektu czy codziennemu korzystaniu z niego. Brak pozwolenia na budowę skraca czas, który mija od zakiełkowania w głowie inwestora myśli o potrzebie zakupu do momentu, gdy obiekt jest postawiony na jego działce.

DOMKI DREWNIANE NA NARZĘDZIA I OPCJA SWOBODNEJ PERSONALIZACJI

Domki drewniane na narzędzia, a mówiąc dokładniej, poszczególne ich elementy, można dopasować do własnych preferencji, począwszy od malowania zewnętrznego. Do wyboru użytkownik ma malowanie jednokrotne lub dwukrotne. Może też skorzystać z preparatów w pełni kryjących. W zależności od zakładanego budżetu przyszły właściciel domku na narzędzia może wybrać pokrycie dachowe w postaci papy, gontu lub blachodachówki. Dla lepszej izolacji domku warto sięgnąć po grubszą warstwę wełny. Podobnie rzecz ma się w temacie ocieplenia ścian czy dachu. Rynny z PVC lub ze stali będą ostatnim elementem personalizacji obiektu.

DOMKI DREWNIANE NA NARZĘDZIA – BEZPROBLEMOWY MONTAŻ

Domki drewniane na narzędzia marki Wood Pol Michał Chrzan - domkiletniskowe.org są zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik mógł bez większych problemów je samodzielnie złożyć. Jeśli jednak woli on oddelegować tę czynność w inne ręce, profesjonaliści WoodPol są do jego dyspozycji. Ekipa przyjedzie na miejsce i dokona kompleksowego montażu domku narzędziowego. Warto mieć na względzie, że konstrukcja obiektu ustawiana jest na wcześniej zabezpieczonych odpowiednimi preparatami podwalinach. Daje to większe możliwości w zakresie izolacji podłogi domku przed wilgocią pochodzącą z podłoża. Po montażu właścicielowi pozostaje już tylko komfortowe korzystanie z bogatych możliwości przechowywania.

DOMKI DREWNIANE NA NARZĘDZIA – WYBÓR SEZONOWY I CAŁOROCZNY

Dzięki temu, że domki drewniane na narzędzia są wznoszone z wysokiej klasy świerku skandynawskiego, przetrwają nawet trudne warunki atmosferyczne. Nadają się tak samo dobrze do sezonowego, jak i całorocznego wykorzystania. Wykazują się dużą trwałością, solidnością i wytrzymałością. Większość modeli dostępnych w ofercie producenta jest wyposażonych w dwuspadowy dach, przystosowany do polskich warunków klimatycznych. Odpowiednio nachylone połacie dachu gwarantują sprawne opadanie liści czy śniegu.

DOMKI DREWNIANE NA NARZĘDZIA – PRZYJEMNY WYGLĄD

Szeroki wachlarz możliwości w zakresie malowania oraz wyboru koloru pokrycia dachowego sprawia, że domki drewniane na narzędzia można łatwo dopasować do istniejących już na działce obiektów. Miłośnicy natury z pewnością rozważą opcję wykończenia domków narzędziowych w odcieniu sosny czy dębu. Ci z kolei, którzy preferują bardziej minimalistyczną i nowoczesną architekturę, mogą zdecydować się na ściany i dach w kolorze antracytu. Domki drewniane na narzędzia do ogrodu mogą zaskakiwać mniej oczywistą kolorystyką – na przykład odcieniami butelkowej zieleni, zieleni mchu, czerwieni szwedzkiej, żółtego kukurydzianego czy błękitu królewskiego. Możliwości dopasowania wyglądu obiektu, jak widać, jest bardzo wiele.

DOMKI DREWNIANE NA NARZĘDZIA – RÓŻNORODNOŚĆ ZASTOSOWAŃ

Domki drewniane na narzędzia dostępne w sklepie internetowym domkiletniskowe.org wykazują się wszechstronnością zastosowania. Mogą posłużyć nie tylko jako praktyczne obiekty do przechowywania narzędzi i akcesoriów ogrodowych. Modele o większym metrażu, ale także te o mniej przewidywalnej bryle (na przykład domki pięciokątne) mogą posłużyć jako funkcjonalne biuro, schowek czy niewielka przestrzeń do relaksu dla całej rodziny. Dzięki dużej liczbie przeszkleń do wnętrza przedostaje się sporo światła naturalnego. To z kolei czyni domki bardziej funkcjonalnymi i ponadczasowymi rozwiązaniami. Uchylne okna i dwuskrzydłowe drzwi gwarantują odpowiednie możliwości przewietrzenia wewnętrznej przestrzeni.

DOMKI DREWNIANE NA NARZĘDZIA DO PRZYDOMOWEGO OGRODU I NA DZIAŁKĘ ROD

Domki drewniane na narzędzia można ustawić nie tylko w przydomowym ogrodzie, lecz także na działce ROD. Ze względu na niewielką powierzchnię tego typu działek, nie zawsze istnieje opcja ulokowania na nich domków letniskowych. Dostępne w naszym sklepie domki drewniane na narzędzia, umożliwią przechowywanie najpotrzebniejszych narzędzi ogrodniczych lub sprzętów. Można również wykorzystać je jako składzik na leżaki czy inne meble ogrodowe, które warto schować przed rozpoczęciem sezonu zimowego. Ponadto takie konstrukcje mogą być wykorzystane wyłącznie jako miejsce do wypoczynku na działce ROD. Choć domki drewniane na narzędzia mają małą powierzchnię, zmieści się w nich stolik i kilka krzeseł. Dzięki temu można zyskać wygodne miejsce na schronienie, np. gdy na zewnątrz zacznie padać deszcz.

Co więcej, domki drewniane na narzędzia można zaaranżować również na warsztat albo pracownię kreatywną. Takie rozwiązanie docenią szczególnie miłośnicy majsterkowania, decoupage’u czy innych form tzw. robótek ręcznych, którzy nie mają garażu lub nie mają możliwości wygospodarowania miejsca na taki kącik. W oferowanych w naszym sklepie domkach z łatwością można umieścić regały na narzędzia, blaty czy półki wiszące na różne akcesoria i sprzęty.