Domki dla dzieci

3 produkt(ów)

  • Drewniany domek dla dzieci Alicja 1,9 m2

    4 100,00 zł
  • Drewniany domek dla dzieci Kuba 3,6 m2

    4 700,00 zł
  • Drewniany domek dla dzieci Tobiasz 2,1 m2

    4 400,00 zł

3 produkt(ów)

Jedną z najważniejszych zalet, jaką mają domki dla dzieci drewniane, jest solidna i stabilna konstrukcja. Zapewnia ją trwały i znakomicie znoszący zmienne warunki atmosferyczne surowiec – wysokiej jakości świerk skandynawski. Tego rodzaju drzewa dorastały w trudnych warunkach Skandynawii i niestraszne im będą polskie kapryśne jesienie i zimy. Rozmieszczone w sposób przemyślany okna dają dostęp do naturalnego światła, zwiększając radość płynącą z zabawy i otwierając szereg możliwości na różne opcje rozrywki, na przykład gry planszowe czy zręcznościowe. Domki dla dzieci do ogrodu to wspaniałe pole do szalonych zabaw i spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Osobista przestrzeń dla dzieciaków to gwarancja braku nudy i spokoju rodziców.

DOMKI DLA DZIECI DREWNIANE – ŁATWOŚĆ ADAPTACJI I DOPASOWANIA DO WŁASNYCH POTRZEB

Prostota i symetria bryły, jaką charakteryzują się domki dla dzieci drewniane, stwarza nieograniczone wręcz możliwości aranżacji przestrzeni zarówno przed, jak i wewnątrz obiektu. Bogate opcje malowania ścian zewnętrznych (z palety impregnatów dostępnych w ofercie firmy Wood Pol) pozwalają na wybór ulubionego koloru i pełne dopasowanie wyglądu domków do osobistych preferencji dziecka. Modele wzniesione na podwyższeniu pozwalają na sprytne zagospodarowanie miejsca bezpośrednio na gruncie znajdującym się pod domkami. Świetnie w tej przestrzeni odnajdzie się na przykład piaskownica. Na życzenie użytkownika profesjonaliści z firmy Wood Pol Michał Chrzan – domkiletniskowe.org pokryją dach gontem. Co ważne, bez dodatkowych kosztów. Elementy konstrukcyjne domku dla dzieci producent przygotował w taki sposób, aby z ich montażem poradził sobie każdy – także ten, który nie ma specjalnej smykałki do prac majsterkowych. Montaż odbywa się przy użyciu podstawowych narzędzi.

W JAKICH MIEJSCACH WARTO USTAWIĆ DOMKI DLA DZIECI DREWNIANE?

Domki dla dzieci drewniane będą znakomitym rozwiązaniem jako samodzielne, niezależne poligony do zabaw. Ustawione nieopodal drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego zapewnią szybki podgląd, gdzie aktualnie znajduje się pociecha i czy niczego jej nie potrzeba. Dużą zaletą drewnianych domków dla dzieci jest możliwość ustawienia ich na działce rekreacyjnej czy w ogrodzie przy domu w dowolnym momencie. Umożliwia to rodzinie lepsze zarządzanie budżetem domowym, a także rozplanowanie kosztów w dłuższym horyzoncie czasowym. Łatwość zamówienia transportu pod wskazany adres (zarówno na terenie miasta, jak i na obszarach wiejskich) pozwala rozważyć ustawienie domków na działce wakacyjnej jako obiekt użytkowany sezonowo, ale też przy domu całorocznym. W jakim konkretnie miejscu ustawić domki dla dzieci drewniane? Warto przemyśleć ich lokalizację, aby z jednej strony mieć pociechy na oku, z drugiej zaś zagwarantować im pewną dozę swobody. Dzieci lubią wdrapywać się na drzewa i intensywnie eksplorować przestrzeń wokół siebie, dlatego usytuowanie domków nieopodal ogrodowych nasadzeń może okazać się dobrą opcją.

DOMKI DREWNIANE DLA DZIECI DO OGRODU – DOPASOWANE DO ESTETYKI OTOCZENIA

Dzięki temu, że domki dla dzieci do ogrodu są wykonane z drewna, łatwo wpisują się w okoliczną zieleń. Estetyczne wykonanie czyni z nich pożądane i przyjemne dla oka elementy małej architektury ogrodowej. Obiekty wzniesione z naturalnego surowca będą dobrze wyglądać w otoczeniu drzew, krzewów i bylin, ale też samodzielnie skonstruowanych przez rodziców siedziska z pnia czy huśtawki na gałęzi drzewa. Estetyczne wykonanie sprawia, że obiekty sprawdzają się jako domki drewniane dla dziewczynki i dla chłopca. Wygodny taras tworzy dodatkową przestrzeń do zabawy. W wariancie parterowym odeskowane podłoże może służyć do spontanicznego pozostawiania roweru czy hulajnogi. Symetryczny dwuspadowy dach i proporcjonalna bryła sprawiają, że obiekt prezentuje się harmonijnie i dobrze wpisuje się w bezpośrednie otoczenie. Okna wykonane z drewna i pleksiglasu to solidne rozwiązanie na lata, zwiększające komfort i funkcjonalność przestrzeni do dziecięcej rekreacji.

DOMKI DLA DZIECI DREWNIANE – KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ

Nieduża powierzchnia zabudowy i jednopomieszczeniowa konstrukcja czynią domki drewniane dla dzieci uniwersalnymi, komfortowymi i praktycznymi obiektami na działkę. Budowle tego typu nie wymagają starania się o pozwolenie na budowę, dlatego są szybką i wygodną opcją dla rodziców, którzy chcą zagospodarować przestrzeń wokół domu z myślą o swoich pociechach. Taka sytuacja sprzyja swobodzie, elastyczności i spontaniczności podejmowanych decyzji. Solidne okna doświetlające przestrzeń, bezpieczna drewniana szczebelkowa balustrada zabezpieczająca przed wypadnięciem oraz godna zaufania konstrukcja – to wszystko sprawia, że drewniane domki z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością ze strony rodziców. 24-miesięczny okres gwarancyjny zapewnia spokój – w razie problemów klient może liczyć na kompleksową obsługę posprzedażową. Opcja wyboru kolorystyki malowania (zgodnie z dostępną paletą impregnatów) umożliwia zaprojektowanie domku z dziecięcych marzeń i snów.

DOMKI DLA DZIECI DREWNIANE – MIEJSCE, KTÓRE WSPIERA ROZWÓJ NAJMŁODSZYCH

Domki dla dzieci do ogrodu wspierają rozwój najmłodszych. Po pierwsze, dzieci zyskają miejsce, które będzie tylko ich – to właśnie one będą decydowały o tym, jak będzie prezentowało się wnętrze, a może nawet zewnętrze konstrukcji. Z racji tego, będzie wzrastać w nich poczucie odpowiedzialności. W ten sposób można uczyć najmłodszych, jak dbać o swoją przestrzeń, aby zawsze wyglądała schludnie. Ponadto domki dla dzieci drewniane są miejscem nieograniczonych pomysłów na dobrą zabawę. Najmłodsi mogą w nich rozwijać swoją kreatywność, np. podczas zabaw w odgrywanie ról. Które dziecko nie marzy o tym, aby przebrać się w strój księżniczki lub pirata, a swój domek zamienić w zamkową wieżę czy statek piracki? Dzięki drewnianemu domkowi Twoje dzieci będą mogły, choć na moment wcielić się w swoich ulubionych superbohaterów czy postaci z bajek, które chętnie oglądają przed snem.

Co więcej, jeśli do domku dołożysz również takie elementy, jak zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa czy inne atrakcje, dziecko będzie mogło także rozwijać swoje umiejętności motoryczne. Aktywność fizyczna stanowi nieodzowny element w rozwoju dzieci, a nie ma nic lepszego niż zdobywanie nowych zdolności poprzez zabawę. Jeśli więc zastanawiasz się nad tym, czy domki dla dzieci do ogrodu to dobry wybór, wiedz, że zdecydowanie jest to strzał w dziesiątkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami i wyboru najlepszych rozwiązań dla swoich pociech.

Domki z drewna dla dzieci — jakość i bezpieczeństwo

Domki z drewna dla dzieci to nie tylko źródło nieskończonych godzin zabawy, ale przede wszystkim bezpieczne miejsce, gdzie mogą spędzać czas. Gdy myślisz o zakupie takiego domku, najważniejsze jest, aby był on dokładnie zaprojektowany i starannie wykonany. Ważne jest, aby nie posiadał ostrych krawędzi, wystających elementów czy innych pułapek, które mogą być niebezpieczne dla Twoich maluchów. Chcesz, by konstrukcja była stabilna i nie stanowiła ryzyka przewrócenia.

Wybierając domek z drewna z asortymentu sklepu domkiletniskowe.org, masz gwarancję zastosowania najlepszych materiałów. To ważne, by były one odporne na warunki atmosferyczne i nie zawierały szkodliwych substancji czy impregnatów. Oferujemy domki doskonale spełniające wszelkie standardy bezpieczeństwa, przy czym dbamy o ich stabilną konstrukcję oraz ładny wygląd.

Dzięki takiemu wyborowi nie tylko dostarczasz swoim dzieciom miejsce do świetnej zabawy, ale przede wszystkim masz pewność, że bawią się one w bezpiecznym otoczeniu. Dla nas nie ma nic ważniejszego niż spokój ducha, wiedząc, że Twoje pociechy są bezpieczne.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

Czym pomalować domek drewniany dla dzieci?

Drewniane domki to konstrukcje, które – w celu długotrwałego użytkowania – zaleca się pokryć jedną lub dwoma warstwami dedykowanych impregnatów; ilość warstw podyktowana jest wymogami producenta oraz specyfiką wybranego preparatu ochronnego. W zależności od osobistych preferencji możemy zdecydować się na impregnaty w barwach nawiązujących do naturalnego drewna lub też uwidaczniającego jego rysunek. Dostępne są także farby pokrywające ściany domku w całości na wybrany kolor, całkowicie zakrywające słoje.