DOMKI DREWNIANE

7 produkt(ów)

 • Drewniany domek letniskowy Gracja 59 + 8 m2

  Drewniany domek letniskowy Gracja 59 + 8 m2

  71 000,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Jan III 55 + 10 m2

  Drewniany domek całoroczny Jan III 65 + 27 m2

  179 000,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Weekend 25 + 8 m2

  Drewniany domek letniskowy Horyzont 65 + 21 m2

  89 900,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy New Panorama 32 + 11 m2

  Drewniany domek letniskowy New Panorama 32 + 11 m2

  56 000,00 zł
 • Domek drewniany Jan II zabudowany 65 m2

  Drewniany domek letniskowy Jan II zabudowany 65 m2

  60 000,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Weekend 25 + 8 m2

  Drewniany domek całoroczny Horyzont 65 + 21 m2

  232 000,00 zł
 • Drewniany domek letniskowy Jan III 55 + 10 m2

  Drewniany domek letniskowy Jan III 65 + 27 m2

  75 500,00 zł

7 produkt(ów)

Działki i ogródki, letnie posiadłości i sezonowe obiekty. Zastosowań domków drewnianych jest naprawdę wiele, a w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością. Domki z drewna kojarzą się z wypoczynkiem, relaksem w naturze i nic dziwnego, bo właśnie to najczęstszy wybór wśród naszych klientów za zagospodarowanie małej ziemi. Niewielkie domki świetnie sprawdzają się na wiosenne weekendy i wakacyjne pobyty w pobliżu jeziora, morza czy lasu. Nasza firma zapewnia funkcjonalne modele, które dają natychmiastową możliwość montażu. Jeśli szukasz niewielkiej zabudowy do swojego ogródka działkowego lub marzy się Ci drewniana sauna na tyłach domu, to zdecydowanie trafiłeś w dobre miejsce! Domkiletniskowe.org to doskonała jakość produktów i usług, eksperci w obszarze domków drewnianych, które możesz mieć zmontowane na swoim terenie często w niecały miesiąc od momentu zakupu!

Domki z drewna – różnorodność modeli

Nasze realizacje możesz spotkać w ośrodkach wypoczynkowych, przestrzeniach prywatnych i publicznych w całej Polsce, a także za granicą. Realizujemy domki letniskowe, obiekty saunowe, domki ogrodowe i małe projekty dla dzieci. Większość modeli może być realizowana i montowana bez pozwoleń, ale w naszej ofercie znajdziesz także projekty powyżej 35 m2. Domki z drewna są coraz częściej zamawiane przez deweloperów ośrodków wczasowych i kameralnych miejsc wypoczynkowych oraz glampingowych w stylu agroturystyk. Stawiając drewniany domek na swojej działce, zapewnisz sobie przytulne miejsce do relaksu od zgiełku miasta i funkcjonalne wnętrze. Polecamy zapoznać się także z ofertą obiektów saunowych, które dają możliwość zrealizowania niewielkiego spa we własnym ogrodzie. Drewniane domki naturalnie wpisują się w krajobraz leśny, łąki, czy widoki na góry lub jezioro. W naszej ofercie masz do wyboru modele o różnych metrażach z balików o kilku grubościach ścian: 28 mm, 40 mm, 45 mm, 58 mm oraz 70 mm. Z pewnością dobierzesz odpowiedni domek do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Projekty opracowane są z myślą o funkcjonalności, ale także z dbałością o każdy detal i estetykę projektu.

Domki drewniane w ofercie domkiletniskowe.org

W naszej ofercie znajdziesz projekty domków, które opracowane są z doskonałej jakości surowców, a w tym głównie drewna pochodzącego ze Skandynawii. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku i jesteśmy specjalistami w zakresie szybkich montaży domków z drewna. Dopasowanie elementów do danego projektu możliwe jest dzięki zastosowaniu maszyn do cyfrowej obróbki. Łączymy nowoczesną technologię i nasze wieloletnie doświadczenie, co czyni nas liderem na rynku konstrukcji drewnianych. Dajemy gwarancję trwałości na lata. Dotychczas zmontowaliśmy ponad 8000 domków drewnianych dla klientów indywidualnych oraz deweloperów zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich. Poza domkami letniskowymi i ogrodowymi oferujemy altany, domki narzędziowe i inne obiekty rekreacyjne.