- Ustawny front
- Nie wymaga pozwolenia na budowę
- Trzy pomieszczenia w wersji podstawowej
- Taras 600x150 cm w wersji podstawowej
- Możliwość samodzielnego montażu
- Możliwość adaptacji do własnych potrzeb
- Wykonany z wysokiej jakości świerku skandynawskiego
- Doskonale sprawdzi się jako domek letniskowy w ośrodku wczasowym lub na działce
- Zdjęcia i wizualizacja na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy
Inspiracje z domkiem Weekend:
Inne wersje domku:
Drewniany domek Weekend sprawdzi się zarówno jako domek rekreacyjny na własnej działce oraz jako domek letniskowy na wynajem w ośrodku wczasowym. Rozkład pomieszczeń oraz najważniejszych elementów domku ułatwiają dowolną aranżację każdej przestrzeni, a wymiary części mieszkalnej pozwalają na budowę bez pozwolenia budowlanego.
Wykonane z 45 mm bala doskonale dopasowane ściany sprawiają, że drewniany domek Weekend jest niezwykle stabilną i wytrzymałą konstrukcją. Całkowita powierzchnia użytkowa domku wynosi 33 m2, gdzie na wnętrze przypada 25 m2 a na taras 8 m2. Wymiar domku bez elementów wystających wynosi 580x580 cm, natomiast samej powierzchni mieszkalnej 580x430 cm. Domek w całości został wykonany z wysokiej jakości świerku skandynawskiego, a dokładne dopasowanie jego elementów zapewniła cyfrowa obróbka drewna.
Domek posiada trzy pomieszczenia, z czego główne i największe pomieszczenie jest pokojem przechodnim do dwóch mniejszych pokoi. Najczęściej, największe pomieszczenie zostaje przeznaczone na pokój dzienny z aneksem kuchennym i możliwością nocowania dwóch osób, w jednym z mniejszych pomieszczeń urządza się sypialnię, a w drugim łazienkę z kabiną prysznicową. Duży, szeroki na 1,5 m i długi na 6 m zadaszony taras pozwoli na ustawienie stolika i kompletu krzeseł, co umożliwi jedzenie posiłków i przyjemne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Domek posiada zewnętrzne jednoskrzydłowe drzwi wejściowe . W największym pokoju znajduje się dwuskrzydłowe uchylno-rozwierane okno systemowe oraz jeden z dwóch jednoskrzydłowych okien otwieralnych co czyni go bardzo jasnym. Pozostałe okna znajdują się w mniejszych pomieszczeniach: jednoskrzydłowe okno uchylno-rozwierane, w ostatnim pomieszczeniu tylko okno uchylno-rozwierane.
600x600 cm
42 m2
1x 1600x1050 mm
580x580 cm
13o, 21o
2x 850x1050
1x 550x550 mm
45 mm
164 cm
-
222 cm
19 mm
317 cm
28 mm
25 + 8,3 = 33,3 m2
1x 900x2000
2x 800x1900 mm
| Wymiar z el. wystającymi: | 600x600 cm |
|---|---|
| Wymiar bez el. wystających: | 580x580 cm |
| Grubość ściany: | 45 mm |
| Wysokość ściany: | 222 cm |
| Wysokość w szczycie: | 317 cm |
| Powierzchnia zabudowy: | 25 + 8,3 = 33,3 m2 |
| Powierzchnia dachu: | 42 m2 |
| Kubatura konstrukcji: | - |
| Kąt nachylenia dachu: | 13o, 21o |
| Wypust dachu: | 150 cm |
| Grubość deski dachowej: | 19 mm |
| Grubosć deski podłogowej: | 28 mm |
| Wymiar belki podwalinowej: | - |
| Ilość drzwi: | 1x 900x2000 mm, 2x 800x1900 mm |
| Ilość okien nieotwieralnych: | - |
| Ilość okien uchylnych: | - |
| Ilość okien rozwieranych: | - |
| Ilość okien uch. rozw.: | 2x 850x1050 mm, 1x 550x550 mm |
| Ilość podw. okien uch. rozw.: | 1x 1600x1050 mm |
Każda konstrukcja jest sprzedawana do samodzielnego montażu. Klient otrzymując konstrukcję w pakiecie dostaje instrukcję oraz elementy służące do montażu. Opcje dodatkowe, w których znajduje się między innymi transport i montaż przez jedną z naszych ekip są opisane w artykule: opcje dodatkowe.
Kolory na jakie mogą być pomalowane konstrukcje drewniane można znaleźć w artykule: kolory malowania.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć w artykule: najczęściej zadawane pytania.
O przygotowaniu podłoża pod konstrukcję drewnianą oraz o montażu domku letniskowego można przeczytać w artykułach:
1. Przygotowanie podłoża pod domek letniskowy.
2. Montaż domku letniskowego.
Temat budowy konstrukcji bez pozwolenia budowlanego przybliży artykuł: budowa bez pozwolenia.
Katalogi naszych konstrukcji w formacie PDF są dostępne pod adresem: katalogi PDF.
Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji po urządzeniu przez klientów w blogu Inspiracje.
Jeżeli nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytania zapraszamy do kontaktu.
-
Drewniany domek letniskowy Leon 32 m2
40 000,00 zł -
Drewniany domek letniskowy Ania 20 + 7 m2
21 000,00 zł -
Drewniany domek letniskowy New Panorama 32 + 11 m2
56 000,00 zł -
Drewniany domek letniskowy Weekend II 32 + 11 m2
Normalna cena: 41 000,00 zł
Special Price 37 000,00 zł
-
Drewniany domek letniskowy Majka 5x5 22 m2
20 700,00 zł -
Drewniany domek letniskowy Majka 6x6 32 m2
25 300,00 zł -
Drewniany domek letniskowy Milan 32 m2
35 800,00 zł -
Drewniany domek letniskowy Weekend III 32 + 11 m2
45 000,00 zł -
Drewniany domek letniskowy Sara 32 + 22 m2
47 700,00 zł -
Drewniany domek letniskowy Lena II 35 + 7 m2
52 500,00 zł



