Moduły

9 produkt(ów)

 1. Moduł do wież @Swing

  Moduł do wież huśtawka @Swing 240

  Moduł @Swing 240 to drewniana huśtawka, która jest modułem dodatkowym pasującym do każdej wieży zabaw dostępnej w naszej ofercie. Przejdź do strony produktu.
  640,00 zł
 2. Moduł do wież @Swing

  Moduł do wież huśtawka @Swing 270

  Moduł @Swing 270 to drewniana huśtawka, która jest modułem dodatkowym pasującym do każdej wieży zabaw dostępnej w naszej ofercie. Przejdź do strony produktu.
  680,00 zł
 3. Moduł do wież @Wall

  Moduł do wież ścianka wspinaczkowa @Wall 120

  Moduł @Wall 120 to drewniana ścianka wspinaczkowa, która jest modułem dodatkowym pasującym do każdej wieży zabaw dostępnej w naszej ofercie. Przejdź do strony produktu.
  600,00 zł
 4. Moduł do wież @Wall

  Moduł do wież ścianka wspinaczkowa @Wall 150

  Moduł @Wall 150 to drewniana ścianka wspinaczkowa, która jest modułem dodatkowym pasującym do każdej wieży zabaw dostępnej w naszej ofercie. Przejdź do strony produktu.
  640,00 zł
 5. Moduł do wież platforma @Platform

  Moduł do wież platforma @Platform

  Moduł dodatkowy @Platform to drewniana podest, który jest modułem dodatkowym pasującym do każdej wieży zabaw dostępnej w naszej ofercie. @Platform umożliwi mocowanie mniejszych zjeżdżalni i akcesoriów. Przejdź do strony produktu.
  470,00 zł
 6. Moduł do wież rampa @Ramp

  Moduł do wież rampa @Ramp 120

  Moduł @Ramp 120 to drewniana rampa z liną, która jest modułem dodatkowym pasującym do każdej wieży zabaw dostępnej w naszej ofercie. Przejdź do strony produktu.
  370,00 zł
 7. Moduł do wież rampa @Ramp

  Moduł do wież rampa @Ramp 150

  Moduł @Ramp 120 to drewniana rampa z liną, która jest modułem dodatkowym pasującym do każdej wieży zabaw dostępnej w naszej ofercie. Przejdź do strony produktu.
  390,00 zł
 8. Moduł do wież siatka @Net

  Moduł do wież siatka @Net

  @Net umożliwi wspinanie się na wieżę jak na statek piracki. @Net to moduł dodatkowy pasujący do każdej wieży zabaw w naszej ofercie. Przejdź do strony produktu.
  250,00 zł
 9. Moduł do wież mostek @Bridge

  Moduł do wież mostek @Bridge

  @Bridge to doskonały sposób aby w ciekawy sposób powiększyć obszar zabawy. @Bridge to dodatkowy moduł umożliwiający połączenie dwóch wież o takiej samej wysokości platformy. Przejdź do strony produktu.
  750,00 zł

9 produkt(ów)