Akcesoria

1-15 z 17

Strona:
 1. 1
 2. 2
 1. Siedzisko Elastyczne

  Siedzisko elastyczne

  Elastyczne siedzisko do huśtawki zachęci każde dziecko do zabawy swoją nietypową formą. Siedzisko zostało wykonane z tworzywa EVA, które zapewnia elastyczność oraz wytrzymałość. Przejdź do strony produktu.
  70,00 zł
 2. Drabinka do huśtawki Light

  Drabinka do huśtawki

  Drabinka będzie świetną odskocznią od tradycyjnych huśtawek na każdym placu zabaw. Syntetyczna lina oraz twarde drewno pozwolą na bezpieczną zabawę. Przejdź do strony produktu.
  32,00 zł
 3. Drążek do huśtania Ventolino

  Drążek do huśtania Ventolino

  Ventolino to huśtawka, która z powodzeniem może zastąpić trapez, zapewniając wiele godzin zabawy. Profilowane chwyty zwiększają bezpieczeństwo i komfort zabawy pozwalając się huśtać dłużej. Przejdź do strony produktu.
  70,00 zł
 4. Huśtawka trapez z uchwytami

  Huśtawka trapez z uchwytami

  Huśtawka trapez gimnastyczny będzie doskonałym urozmaiceniem aktywności na placu zabaw dla każdego dziecka. Drewniany dystans i profilowane pierścienie pozwalają na komfortową zabawę. Przejdź do strony produktu.
  65,00 zł
 5. Siedzisko gniazdo Oval

  Siedzisko gniazdo Oval

  Siedzisko gniazdo Oval umożliwi zabawę kilku dzieciom naraz. Siedzisko jest odporne na warunki atmosferyczne, a użyte materiały są wytrzymałe i bezpieczne. Maksymalny udźwig siedziska to aż 200 kg. Przejdź do strony produktu.
  423,00 zł
 6. Siedzisko gniazdo Swibee

  Siedzisko gniazdo Swibee

  Wykonane z wytrzymałych materiałów siedzisko typu gniazdo Swibee umożliwi zabawę kilku osobom będzie główną atrakcją każdego placu zabaw. Maksymalne obciążenie siedziska to 150 kg. Przejdź do strony produktu.
  320,00 zł
 7. Siedzisko dwuosobowe Flo

  Siedzisko dwuosobowe Flo

  Siedzisko do huśtawki dla dwóch osób Flo pozwoli na świetną zabawę dwóm dzieciom. Stalowa rama i wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego wykończenia gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. Przejdź do strony produktu.
  374,00 zł
 8. Siedzisko kwiatek

  Siedzisko kwiatek

  Wyjątkowe, zawieszone na jednej linie siedzisko do huśtawki Kwiatek zapewni dobrą zabawę każdemu dziecku. Przejdź do strony produktu.
  36,00 zł
 9. Siedzisko sosnowe

  Siedzisko sosnowe

  Wykonane z drewna sosnowego siedzisko do huśtawki gwarantuje trwałość i dobrą zabawę. Siedzisko, dzięki uniwersalnemu mocowaniu pasuje do każdej huśtawki. Przejdź do strony produktu.
  47,00 zł
 10. Zjeżdżalnia falowana Rex

  Zjeżdżalnia wodna falowana Rex 120

  Rex 120 jest jednym z podstawowych i najczęściej wybieranych dodatków do wież. Ta falowana zjeżdżalnia zapewni świetną zabawę i umożliwi płynny zjazd z wieży. Przejdź do strony produktu.
  270,00 zł
 11. Klasyczne siedzisko do huśtawki

  Siedzisko klasyczne

  Klasyczne, wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych siedzisko do huśtawki jest podstawowym elementem każdego placu zabaw stworzonego z myślą o najmłodszych. Przejdź do strony produktu.
  40,00 zł
 12. Siedzisko gumowe Basic

  Siedzisko gumowe Basic

  Gumowe siedzisko huśtawki typu Basic jest najbardziej klasycznym i wytrzymałym siedziskiem w naszej ofercie. Gumowe poszycie, aluminiowy szkielet i łańcuchy zapewnią trwałość i bezpieczeństwo. Przejdź do strony produktu.
  93,00 zł
 13. Siedzisko dziecięce rosnące 3 w 1

  Siedzisko dziecięce rosnące 3 w 1

  Siedzisko do huśtawki 3w1 składa się z 3 części i jest przeznaczone dla dzieci. Konstrukcję siedziska można modyfikować wraz ze wzrostem dziecka. Przejdź do strony produktu.
  153,00 zł
 14. Siedzisko dziecięce LUXE

  Siedzisko dziecięce LUXE

  Luxe to dwuczęściowe siedzenie do huśtawki przeznaczone dla dzieci do wieku 36 miesięcy. Profilowane oparcie jest anatomicznie dopasowane do pleców dziecka umożliwiając wygodną pozycję w trakcie huśtania. Przejdź do strony produktu.
  95,00 zł
 15. Siedzisko dziecięce TRIX

  Siedzisko dziecięce TRIX

  Trix siedzenie do huśtawki 3 w 1 przeznaczone dla dzieci do wieku 36 miesięcy. Oparcie w kształcie kotka ładnie wygląda i zachęci do zabawy. Przejdź do strony produktu.
  125,00 zł

1-15 z 17

Strona:
 1. 1
 2. 2