Weranda Gardendreams z dachem poliwęglanowym 200 cm

Wykonana z aluminium weranda Gardendreams 200 cm z poliwęglanowym poszyciem to uniwersalna konstrukcja, która dopasuje się do każdego przeznaczenia. Zadaszenie sprawdzi się jako ukośna lub prosta pergola tarasowa, wiata garażowa lub jako ogród zimowy. Werandę można wybudować bez pozwoleń.

Dostępność: W ciągu 3 tygodni

Cena:
6 701,00 zł
PLN

* wymagane pola

6 701,00 zł
Wszystkie podane ceny są cenami brutto. Ceny opcji dodatkowych zawierają w sobie koszt robocizny oraz koszt materiałów. W razie pytań prosimy o kontakt.

Szczegóły

Najważniejsze cechy:
  • Trwała i solidna budowa
  • Konstrukcja zbudowana w całości z aluminium
  • Posiada poliwęglanowe poszycie dachu
  • Doskonale sprawdzi się w każdym ogrodzie
  • Łatwo ją zmontować samodzielnie i rozbudować
  • Posiada wbudowany system rynien
  • Pergola została dopracowana w każdym detalu
  • 10 letnia gwarancja
Inne wersje zadaszenia:

Wykonana z aluminium weranda Gardendreams 200 cm z poliwęglanowym poszyciem to uniwersalna konstrukcja, która dopasuje się do każdego przeznaczenia. Zadaszenie sprawdzi się jako ukośna lub prosta pergola tarasowa, wiata garażowa lub jako ogród zimowy. Werandę można wybudować bez pozwoleń.

Szkielet konstrukcji został wykonany z wytrzymałych, specjalnie projektowanych wzmocnionych profili aluminiowych. Dla zwiększenia wytrzymałości profile mają grubość ścianki równą 3 mm. W zależności od życzenia szerokość zadaszenia po ścianie może wynosić od 300 do 1400 cm, a jego głębokość wynosi 200 cm. W zależności od wybranej długości i szerokości zadaszenie jest podpierane przez 2 do 5 filarów o profilu 110x110 mm. Przedni profil zadaszenia, tak samo jak jeden z filarów mają wbudowane odprowadzające wodę. Wysokość waha się od 205 do 215 cm, w zależności od sposobu mocowania do podłoża i do ściany.

Konstrukcja profili pergoli tarasowej Gardendreams - domkiletniskowe.org

Pokrycie dachu zadaszenia może być wykonane z dwóch typów poszycia poliwęglanowego o grubości 16 mm bez dopłat: przejrzystego (Klar) oraz opalowego (Opal). Za dopłatą poszycie może być wykonane z materiału odbijającego promieniowanie podczerwone IR Klar, następnie z materiału dającego miękkie światło i zarazem odbijającego promieniowanie podczerwone IQ Relax, odbijającego promieniowanie podczerwone i silnie zaciemniające IR-Anthracite oraz bardzo przejrzystego GD Extra Klar. Dodatkowo, wierzchnia strona każdego z paneli jest odporna na promieniowanie UV.

Poszycie dachu pergoli tarasowej Gardendreams - domkiletniskowe.org

Zadaszenie jest dostępne w kolorze kremowym, białym, teksturowanym antracytowym oraz szarym z teksturą. Konstrukcję można zamontować do podłoża za pomocą jednego z trzech systemów mocowań dostępnych za dodatkową opłatą.

Kolory malowania werandy aluminiowej Gardendreams - domkiletniskowe.org

Korzystając z zamieszczonego filmu na naszej stronie i instrukcji zadaszenie można w łatwy sposób zamontować samodzielnie. Montaż można zlecić również jednej z profesjonalnych ekip montażowych.

Innymi możliwymi opcjami dodatkowymi jest oświetlenie werandy jednym z dostępnych zestawów oświetleniowych, montaż panelu grzejącego czy markiz i ekranu.

Informacje dodatkowe

Głębokość: 200 cm
Szerokość: 300/400/500/600/700 cm
Wysokość słupa: 205 - 215 cm
Wysokość przy ścianie: min. 240 cm

Napisz swoją opinię

Piszesz opinię o: Weranda Gardendreams z dachem poliwęglanowym 200 cm

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Ocena

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Każda konstrukcja jest sprzedawana do samodzielnego montażu. Klient otrzymując konstrukcję w pakiecie dostaje instrukcję oraz elementy służące do montażu. Opcje dodatkowe, w których znajduje się między innymi transport i montaż przez jedną z naszych ekip są opisane w artykule: opcje dodatkowe.

Kolory na jakie mogą być pomalowane konstrukcje drewniane można znaleźć w artykule: kolory malowania.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć w artykule: najczęściej zadawane pytania.

O przygotowaniu podłoża pod konstrukcję drewnianą oraz o montażu domku letniskowego można przeczytać w artykułach:
1. Przygotowanie podłoża pod domek letniskowy.
2. Montaż domku letniskowego.

Temat budowy konstrukcji bez pozwolenia budowlanego przybliży artykuł: budowa bez pozwolenia.

Katalogi naszych konstrukcji w formacie PDF są dostępne pod adresem: katalogi PDF.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji po urządzeniu przez klientów w blogu Inspiracje.

Jeżeli nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytania zapraszamy do kontaktu.